5:2
3:4
- : -

FBC Česká Lípa - FBC Liberec B 11:6
8. Ladislav Pekárek, 9. Pavel Pešír, 11. Jan Petříček, 19. Zdeněk Petrák, 23. Jan Petříček, 25. Jan Petříček, 27. Ladislav Pekárek, 27. Milan Švajcr, 32. Ladislav Pekárek, 34. Ladislav Pekárek, 35. Jan Petříček - 19. Jan Kánský, 22. Jakub Jelínek, 38. Tomáš Felkl, 40. Tomáš Urban, 41. Jakub Jelínek, 44. Tomáš Urban; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Jukl 10 - Filip Kraus 17; po třetinách: 3:0, 5:2, 3:4;
45:00
44:59
Střely po 3. části 9:9.
43:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Urban, asistoval Jakub Jelínek (11:6).
40:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Jelínek, asistoval Tomáš Urban (11:5).
39:08
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Urban, asistoval Tomáš Felkl (11:4).
38:15
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
37:48
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Ladislav Pekárek.
37:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Felkl, asistoval Vojtěch Knopp (11:3).
34:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Jan Zátka (11:2).
33:42
Vyloučen hráč Tomáš Urban družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jan Zátka (10:2).
31:47
Vyloučen hráč Jan Kánský družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
31:23
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
29:59
Střely po 2. části 13:4.
26:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr, asistoval Ladislav Pekárek (8:2).
26:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jan Petříček (7:2).
24:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Milan Švajcr (6:2).
22:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Ladislav Pekárek (5:2).
21:40
18:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Kánský, asistoval Lukáš Čihák (4:1).
18:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Zdeněk Petrák, asistoval Ladislav Pekárek (4:0).
17:15
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Jan Zátka.
15:00
15:00
14:59
Střely po 1. části 6:3.
10:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Pavel Pešír (3:0).
08:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Matyáš Flekl (2:0).
07:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Pavel Pešír (1:0).
05:54
Vyloučen hráč Vojtěch Knopp družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
01:21
Vyloučen hráč Filip Kraus družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Jan Karl, Vojtěch Knopp, Tomáš Felkl, Jakub Jelínek, Tomáš Urban
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jan Petříček, Marek Král, Richard Šulc, Zdeněk Petrák, Pavel Pešír