1:1
2:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBC STŘELCI UNHOŠŤ 3:2
5. Jakub Zajíček, 21. Ondřej Firýt, 24. Jakub Zajíček - 4. Radim Baláž, 16. Radim Baláž; rozhodčí: Filip Dolejší - Miroslav Josef Polák; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Kasík ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 1:1, 2:1;
24:00
23:58
Vyloučen hráč Jakub Zajíček družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
23:46
Vyloučen hráč Kristián Filip Mencl družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání.
23:14
Timeout FBC STŘELCI UNHOŠŤ
23:14
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Zajíček, asistoval Martin Hošek (3:2).
22:02
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
20:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Firýt, asistoval Kristián Filip Mencl (2:2).
15:36
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Radim Baláž, asistoval Daniel Rektorys (1:2).
12:00
12:00
10:57
Vyloučen hráč Ondřej Rejmiš družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
05:45
Vyloučen hráč Pavel Frühauf družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
04:59
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Zajíček, asistoval Kristián Filip Mencl (1:1).
03:58
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Radim Baláž, asistoval Jakub Kříž (0:1).