1:3
1:6
- : -

Hippos Žďár n/S. - PSKC Okříšky-Rudíkov 2:9
6. Pavel Tomšík, 20. Jakub Krejčí - 3. Šimon Korba, 6. Štěpán Ludmila, 12. Štěpán Ludmila, 14. Štěpán Ludmila, 16. Šimon Korba, 17. Ondřej Špaček, 22. Šimon Korba, 22. Šimon Korba, 24. Šimon Korba; rozhodčí: Vojtěch Jahoda - Šárka Jandová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Kuba ? - Roman Picmaus ?; po třetinách: 1:3, 1:6;
26:00
25:19
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za hra rukou.
23:20
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Šimon Korba bez asistence (2:9).
21:38
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Šimon Korba, asistoval Štěpán Ludmila (2:8).
21:08
Timeout Hippos Žďár n/S.
21:08
19:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Krejčí, asistoval Vendula Lišková (2:6).
16:21
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Ondřej Špaček, asistoval Štěpán Ludmila (1:6).
15:11
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Šimon Korba bez asistence (1:5).
13:09
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Štěpán Ludmila bez asistence (1:4).
13:00
13:00
11:35
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Šimon Korba (1:3).
05:39
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Ondřej Špaček (1:2).
05:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Tomšík, asistoval Jakub Krejčí (1:1).
02:19
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Šimon Korba, asistoval Vojtěch Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Jahoda a Šárka Jandová.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-Rudíkov:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Kuba; hráči v poli: Martin Hrubý, Matěj Březina, Jakub Krejčí, Lukáš Hromádka, Martin Mach