1:2
3:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 orange - OLYMP FLORBAL Zeus 4:5pn
12. Jáchym Holý, 19. Jakub Fořt, 23. Jáchym Holý, 23. Vojtěch Stádník - 6. Matěj Líba, 7. Dominik Bláha, 21. Dominik Bláha, 25. Lukáš Maděra; rozhodčí: Timon Štosek - Hynek Peroutek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - Michael Eppinger ?; po třetinách: 1:2, 3:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Dominik Bláha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Vojtěch Stádník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Vojtěch Stádník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Lukáš Jusko a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Jakub Fořt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Dominik Bláha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Jáchym Holý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Antonín Janoušek , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
24:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Lukáš Maděra, asistoval Marek Šimáň (4:5).
22:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Vojtěch Stádník, asistoval Jakub Fořt (4:4).
22:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Jáchym Holý, asistoval Jakub Fořt (3:4).
20:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Dominik Bláha, asistoval Marek Šimáň (2:4).
19:43
Vyloučen hráč Antonín Janoušek družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Jakub Fořt, asistoval Tadeáš Zeiner (2:3).
13:00
13:00
11:36
06:24
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Dominik Bláha bez asistence (0:3).
05:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Matěj Líba, asistoval Matouš Přílepek (0:2).
04:12
Vyloučen hráč Dominik Bláha družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za blokování hokejky.