4:1
2:1
- : -

FORZA Tatran - ASK Lovosice - LFP 9:2
8. Martin Kostiha, 10. Vladimír Fuchs, 11. Martin Kostiha, 14. Petr Ďarmek, 18. Martin Kostiha, 22. Marek Dvořák, 22. Vladimír Fuchs, 33. Martin Kostiha, 36. Vojtěch Šust - 15. Jan Ponrt, 26. František Srpek; rozhodčí: Tomáš Tóth - Andrej Lipan; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Kafka ? - Karel Bíbrlík ?; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1;
36:00
35:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Roman Petržela (9:2).
32:04
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Ďarmek (8:2).
25:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil František Srpek, asistoval Jan Dvořák (7:2).
24:00
24:00
21:28
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Juraj Šádek (7:1).
21:14
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Marek Dvořák, asistoval Petr Ďarmek (6:1).
20:22
Vyloučen hráč Jiří Jandáček družstva FORZA Tatran na 2 minuty za sekání.
20:02
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
17:55
Vyloučen hráč Vojtěch Šust družstva FORZA Tatran na 2 minuty za sekání.
17:37
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Jiří Jandáček (5:1).
17:27
Vyloučen hráč Jan Lebeda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:54
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Ponrt, asistoval Jiří Beneš (4:1).
13:44
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Petr Ďarmek, asistoval Roman Petržela (4:0).
13:19
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Marek Dvořák (3:0).
09:52
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Martin Zelenka (2:0).
07:29
03:42
Vyloučen hráč Jan Lebeda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP:
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Tomáš Hejda, Marek Dvořák, Vladimír Fuchs, Martin Kostiha