2:1
2:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Blue - Florbal Neratovice 4:5pn
6. Matěj Blohon, 9. Adam Hajný, 13. Marek Dlask, 19. Jiří Holeček - 6. Tadeáš Kvasnička, 14. Adam Rais, 24. Štěpán Marek, 24. Tadeáš Kvasnička, N Tadeáš Kvasnička; rozhodčí: Timon Štosek - Miroslav Josef Polák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Beneš ? - Vojtěch Teska ?, Ondřej Cihla ?; po třetinách: 2:1, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Tadeáš Kvasnička a vstřelil rozhodující gól (4:5).
24:00
Zahájení trestná střílení.
24:00
23:41
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Tadeáš Kvasnička, asistoval Štěpán Marek (4:4).
23:31
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Štěpán Marek, asistoval Tadeáš Kvasnička (4:3).
18:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue vstřelil Jiří Holeček z trestného střílení (4:2).
17:47
Vyloučen hráč Jiří Holeček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:00
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Adam Rais, asistoval Max Nicolas Zuskin (3:2).
12:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue vstřelil Marek Dlask, asistoval Adam Hajný (3:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Cihla družstva Florbal Neratovice
12:00
12:00
08:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue vstřelil Adam Hajný z trestného střílení (2:1).
06:13
Vyloučen hráč Jan Sládek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue na 2 minuty za špatné střídání.
05:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue vstřelil Matěj Blohon z trestného střílení (1:1).
05:06
03:35
Vyloučen hráč Jakub Paradýs družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Blue na 2 minuty za sekání.