3:2
4:2
- : -

SK Florbal Benešov - Florbal TJ Kobylisy 10:5
15. Martin Šimek, 16. Miloš Vojtíšek, 19. Kryštof Garreis, 26. Martin Šimek, 28. Petr Tůma, 29. Martin Šimek, 45. František Boháč, 46. Petr Tůma, 49. Petr Tůma, 57. Martin Šimek - 11. Jan Hrdlička, 27. Ondřej Kočí, 35. Ondřej Kočí, 55. Jan Hrdlička, 56. Jakub Zíka; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4 + Martin Poláček OS:8 + Šimon Paldus OS; využití: 2:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 32 - Marek Paleček 21, Jakub Šteffel 9; po třetinách: 3:1, 3:2, 4:2;
60:00
Střely po třetí 16:10
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkuji svému družstvu za předvedený výkon, vítězství jsme se zasloužili, ale musíme stejným stylem pokračovat i dál, soutěž je teprve na začátku. Děkuji divákům za podporu a soupeři za skvělý a napínavý zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností a špatnou koncovkou. děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:54
Vyloučen hráč František Boháč družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
59:54
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
59:54
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest.
59:11
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil Jiří Kračman.
58:34
Benešov se snaží již udržet balónek pod kontrolou a nevymýšlí zbytečně složité kombinace.
57:23
Vyloučen hráč Patrik Pavézka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
56:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Jakub Sklenář (10:5).
56:09
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
55:40
Vorel v šanci!
55:04
Timeout SK Florbal Benešov
55:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Matouš Neužil (9:5).
54:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Filip (9:4).
54:18
Duo Šimek - Poláček je zpět! Přihrávka Šimka ze středu na mantinel na Poláčka, který vrací zpět před bránu na Šimka, který trefuje spojnici.
50:01
Garreis M. přihrává na Tůmu, který má před sebou prázdnou prázdnou bránu, ale ten trefuje spojnici!
48:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (9:3).
45:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Pavel Kubásek (8:3).
45:36
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Šteffel družstva Florbal TJ Kobylisy
45:36
Tůma předvedl svou klasickou kličku na mantinelu a vstřeluje další gól zápasu.
44:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil František Boháč, asistoval Marek Garreis (7:3).
44:33
Garreis M. z otočky posílá balónek na rozběhnutého Boháče, který z kličky dává góla a zvyšuje skóre pro Benšov.
41:04
Vojtíšek z rohu přihrává na Šimka, který střílí, ale obránci hostí jeho střelu zblokovali.
39:00
Benešov udržel gólový stav nezměněný po celou dobu přesilové hry Kobylis.
37:10
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:10
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
35:38
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
34:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval David Mühlbach (6:3).
34:30
Kočí stál na středu, kam také dostal přihrávku, která byla mířena lépe něž to na první pohled vypadalo, protože se odrazila od jeho nohy a skončila v bráně nic netušícího Kubáska.
34:05
Paldus střílí z půlky.
32:03
Kočí přihrává na běžícího Neužila, který jde sám na Kubáska, bránu přestřeluje a míček končí za mantinelem.
31:35
Šimek v šanci!
31:02
Benešov vytáhl do útoku 3v2, ale obránci hostí přihrávku Poláčka na Boučka zachytili a situaci ukončili.
29:44
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
29:25
Kubásek předvedl skvělý zákrok a podržel vlastní tým!
28:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Miloš Vojtíšek (6:2).
27:48
27:48
Vorel vybojoval balón na mantinelu, vyběhl na střed a přihrává na Tůmu, který z první střílí a zvyšuje skóre!
26:00
26:00
Kočí vyběhl z rohu na střed a z otočky vstřeluje gól.
25:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Ladislav Vorel (4:1).
24:50
zápas začíná být poněkud vyhrocený a je vidět, že emoce pracují na obou stranách.
22:41
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
22:13
Vyloučen hráč Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády.
21:05
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval František Boháč (3:1).
18:59
Garreisovi zjevně čas na strestné lavici prospěl, využil odpočinku a vymetl všechny pavučiny v Palcově bráně.
16:28
Vyloučen hráč Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
16:28
Kobylisy mají také možnost využít přesilové hry a vrátit úder Benešovu.
15:24
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Martin Šimek (2:1).
15:24
Paleček měl bohužel pod palcem jen přední tyč a toho využil Vojtíšek, jehož střela byla mířena na tyč zadní.
14:01
14:01
Benešov dostál svých kvalit během přesilových her a Šimek dorovnává skóre na 1:1.
12:09
12:09
Chyba Kočího přivedla Benešov do výhody v podobě přesilové hry.
10:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Jakub Zíka (0:1).
10:54
Benešovští obránci se pokusili blokovat střelu Hrdličky, ale jeho střela byla dobře mířená a otevřela nám tak gólový stav našeho utkání.
10:01
Garreis K. přihává bratrovi Markovi, který střílí, avšak také nepřesně a stav utkání tedy zůstává nezměněn.
09:42
Kobylisy zakládají další útok a k balónku se dostává Kočí, který o něj vzápětí přichází díky Vojtíškovi, který zakládá protiútok a vybojoval tal pro svůj tým standardní situaci na půlce hostí.
07:46
Kračman zkouší střelbu z půlky.
06:57
Poláček vytahuje po mantinelu a hledá Šimka na druhé straně, jeho přihrávka byla přesná, bohužel pro Benešov Šimkově střela přesnost chyběla a balón skončil za mantinelem.
03:01
Vorel vybojoval v rohu balónek a pro Benešov je písknuta standardní situace.
01:20
Krásná první akce, Vorel přihrává ze středu Tůmovi na mantinel, a ten přihrává před bránu Vachtlovi, který však svou šanci nevyužil.
00:25
Kobylisy zakládají útok, který končí nezdarem a balónku se zmocňují domácí!
00:01
První buly utkání pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Boris Nouzák, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Jakub Zíka
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: Albert Půlpán, Petr Tůma, Ladislav Vorel, Petr Vachtl, Adam Bouček