- : -
TJ Turnov
BUTCHIS

TJ Turnov - BUTCHIS 5:6
11. Martin Hejduk, 34. Pavel Sekyra, 47. Emil Hejduk, 49. Emil Hejduk, 58. Emil Hejduk - 7. Jakub Černý, 10. Jakub Černý, 13. Jakub Vondruška, 39. Matyáš Kalina, 45. Filip Rulíšek, 60. Tomáš Matoulek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Suchomel 20 - Jan Hlinák 17; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Náročný zápas a každý získaný bod z dnešního utkání nás stál spoustu sil. Většinu utkání jsme odehráli v útočném pásmu a soupeř nás trestal nebezpečnými brejky. Dvojnásob to platí o třetí třetině, kdy jsme se snažili rozhodnout dalšími vstřelenými brankami a místo toho soupeř dokázal vyrovnat z brejků. Ale ani to nás nepoložilo a dokázali jsme rozhodnout před koncem.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Po dnešním zápase jsem asi rád, že zase bude pauza. Někdy se může dělat všechno dobře, ale pak si to zkazíte triviálními chybami, které samozřejmě Butchis a jeho individuality umí potrestat. Je to škoda. Víc k tomu nemám. Hlavně zdraví všem.
60:00
59:59
Hosté šťastně vyhráli za 3 body, přejeme šťastnou cestu a čtenářům příjemný zbytek neděle.
59:59
Střely 7:13
59:40
Velká rána pro domácí, hosté ve vedení, Matoulkovu oslavu by diváci jistě ocenili.
59:39
Timeout TJ Turnov
59:39
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Matyáš Kalina (5:6).
57:32
Ještěže se nám nepodařilo zprovoznit video, toto utkání by se vzhledem ke slovníku hráčů a členů realizačních týmů muselo vysílat po 22. hodině nebo by musel být přítomen cenzor.
57:15
Čepice na led!
57:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Pavel Sekyra (5:5).
54:30
Přesilovka nevyužita.
52:30
Wald se nechal vyprovokovat od Švitorky, který odchází s úsměvem střídat. Wald už je za katrem, to byla školácká chyba.
52:29
Vyloučen hráč Jan Wald družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
51:54
"TO BYLO DO ŠANCEEE". Vyloučení však nepřichází
50:55
Hlasité protesty od obou střídaček. Rozhodčí šalamounsky nařídil buly.
49:33
V. Palatínus se výběrem místa vyrovnává hráčům jako David Lafata, či Milan Škoda. Opět vyplaval sám za obranou, zakončení však do brány nezamířilo.
48:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Adam Erler (4:5).
48:35
Wald skončil na zemi, sebral se však dřív než k němu doklusal týmový maskot Martin Valter a hraje se dál
47:05
V. Palatínus se klasicky tlačil před brankáře, bohužel však neseřídil mířidla.
46:21
Trma vrma, Hejduk! Máme zaděláno na drama.
46:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Adam Erler (3:5).
44:54
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Tomáš Matoulek (2:5).
44:34
Nedáš, dostaneš!
44:33
Hlinák neskutečně zastavil Hejduka s Ptáčníkem.
43:22
Vitásek do tyče.
42:09
Na hřišti je trochu vyhrocená nálada.
41:04
V. Palatínus se svým osobitým stylem tlačil do zakončení, jeho střelu zblokoval bránící hráč.
40:09
Vitana nad břevno, Vondruška do brankáře.
40:00
40:00
39:59
Střely 7:8
38:03
Dlouhý a nepříjemný zámek postupně rozložil domácí obranu a Kalina navyšuje vedení svého týmu.
38:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Tomáš Vondruška (2:4).
33:43
Janoušek - Sekyra - kontaktní gól
33:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Jakub Janoušek (2:3).
32:05
Tři hráči na zemi, E. Hejduk v šanci. Na hranici brankoviště však zasáhl jeden z obránců a skóre zůstává.
31:00
Teď sledujeme svižnou a pohlednou hru, trenéři ji ovšem neoceňují.
29:32
Festival šancí na obou stranách.
29:32
Vitáskova skrytá střela téměř zapadla do brány.
27:33
Vondruška nehodlá dodržovat rozestup a stáhl protihráče, už odpočívá pod námi.
27:32
Vyloučen hráč Tomáš Vondruška družstva BUTCHIS na 2 minuty za držení.
25:50
Hádku o rozehrávku vyhrál nejhlasitější, domácí tak mohou hrát.
24:15
Wald zadrbal slibnou akci, následný brejk zakončoval Hejduk do Hlináka.
22:20
Odpal od hostujícího hráče zasáhl pořadatele. Snad bude Fíla v pořádku.
21:30
Domácí hosty ještě nepustili k balónku a točí je na útočné kolem brány.
20:00
20:00
19:59
Střely 8:5
19:10
Dlouhý lob za obranu si skoro našel Vondruška, v poslední chvíli ho zakřižoval Hejduk.
17:55
Palatínus jednoruč dorážel, Hlinák změnu skóre nepřipustil.
16:50
Moc šancí v posledních minutách nevidíme, domácí kombinují, ale přes kompaktní obranu hostů se nemohou dostat do střeleckých pozic.
15:50
Hlinák na dvakrát skvěle vykryl zakončení mladšího z bratrů Palatínusů..
14:57
Zdlouhavou rozehrávku domácích nakonec vystihl Černý, toho však ale včas zpacifikoval Ptáčník a do zakončení ho nepustil.
12:45
Pěkně vyřešené přečíslení a chladnokrevné zakončení vyústilo v další gól hostů.
12:44
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Matěj Nykl (1:3).
10:52
Hejduk si udělal fyzicky velmi náročný výlet až na soupeřovo brankoviště, toto úsilí se mu ovšem vyplatilo a snižuje.
10:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Martin Hejduk, asistoval Pavel Sekyra (1:2).
09:01
Černý po skrumáži zavěsil a hosté vedou o 2 branky.
09:00
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý, asistoval Tomáš Vondruška (0:2).
08:10
Waldovu střelu skvěle kryje Suchomel, hned potom minul odkrytou bránu Černý.
06:34
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý, asistoval Tomáš Matoulek (0:1).
06:34
V poslední vteřině přesilovky napřáhl Černý a posílá hosty do vedení.
05:55
Hosté si v přesilovce vypracovali zatím 2 příležitosti, jedna skončila na tyči, druhou kryl Suchomel.
04:34
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:52
Vojtěch Palatínus prověřil brankáře hostí.
02:45
Sekyra nahazoval před bránu na Hejduka, ten balónek netrefil a příležitost zůstala nevyužita.
00:01
Vítáme vás u utkání 5. kola Narodní ligy- západ mezi Turnovem a Butchis. Utkání se se odehrává před prázdnými tribunami a už teď víme, že to je poslední zápas na minimálně 2 týdny, tak doufejme, že nás čeká atraktivní utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Matěj Nykl, Matyáš Kalina, Jakub Černý, Jakub Vondruška, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Tomáš Vitásek, Richard Šelbický