3:2
1:5
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbC Hradec Králové B 5:7
9. Marek Filcsák, 19. Lukáš Turek, 22. Marek Filcsák, 24. Šimon Shon, 41. Pavel Kraus - 24. Michal Skrbek, 24. Pavel Macháček, 31. Marian Smolka, 39. Ondřej Šimerda, 43. Pavel Macháček, 45. Jiří Šimek, 45. Pavel Macháček; rozhodčí: Daniel Šmída - Martin Doležal; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Dorotík 11 - Štěpán Šubrt 13; po třetinách: 1:0, 3:2, 1:5;
45:00
Komentář trenéra hostí T.Krejčího: Po nervózním začátku jsme soupeře postupem času přehrávali , chválím své svěřence za aktivní hru. a zaslouženě jsme otočili zápas. Soupeři děkuji za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích, Marka Filscáka: 1. pol. zápasu dle mých představ, ve druhé polovině jsme začali hrát individuálně a z toho se nám kupily chyby. Poučení pro nás zní: Večer před zápasem není vhodné se věnovat sbližování.
45:00
44:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Pavel Macháček bez asistence (5:7).
44:16
Hradec ve vedení. Drží míček.
44:06
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jiří Šimek, asistoval Marian Smolka (5:6).
43:19
Samostatný únik hráče domácích zakončil reflexivní zákrok nohou hradeckého brankáře.
42:12
Srovnáno, začíná zápas.
42:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Pavel Macháček, asistoval Filip Vozár (5:5).
41:52
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
41:30
Hostům se tato přesilovka zatím vůbec nedaří.
40:30
Bylo rozepsáno, že si Hostinné zkomplikovalo situaci...když vzápětí dává gól v oslabení.
40:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Jakub Novotný (5:4).
40:10
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
38:14
Hradec přenesl hru přes střed, a vyrovnává.
38:13
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Adam Fedor (4:4).
35:35
Hosté stahují hru na 2 formace. Pomůže jim to k vyrovnání?
35:34
Timeout FbC Hradec Králové B
34:27
Rozhodčí si projeli debatní kroužek s trenéry obou týmů. Diváci jsou jistě vděční, proto sem přišli.
31:00
Hradec se dotahuje po střele z výběhu.
30:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marian Smolka, asistoval Filip Vozár (4:3).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: domácí 5, hosté 6.
30:00
29:26
Sledujeme hodně emotivní utkání, hlavně ze strany trenérů obou týmů.
28:50
I Hostinné hraje aktivně.
27:24
Hůl v obličeji, sporná situace, rozhodčí se radí. Je z toho volný úder.
26:15
Hradec neustále hraje aktivně, napadá velmi vysoko.
23:48
23:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon bez asistence (4:1).
23:01
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek bez asistence (3:1).
22:12
Vyloučen hráč Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra na zemi.
21:46
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Lukáš Turek (3:0).
20:02
Vyloučen hráč František Vízner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
19:08
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil Lukáš Erbs.
18:48
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Michal Novák (2:0).
16:40
Atmosféra by se dala na stadionu Jana Demla krájet. Slyšíme řízné pokyny obou trenérů, i motivační hecování stoperů na obou stranách. Podobně napjatou situaci jsme zažili naposledy v roce 1918 v Těšínsku, přesněji mezi Poláky a Československem. Oba soupeři si Těšín nechtějí nechat vzít, uvdiíme, jestli si ho nakonec rozdělí.
15:01
V první hrací části se pomalu emoce vystupňovaly asi jako počty stříbrňáků v zábavném vědomostním pořadu o Poklad Anežky České. Tedy za každou odpověď, přistál na účtu jednotlivých týmů i stříbrňák, naposledy pak na účtu Hradce v podobě dvouminutového trestu za špatnou vzdálenost.
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Filip Vozár družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:50
Skóre nakonec otevírá Hostinné. Pěkná střela pěkného hráče. 1:0 pro Hostinné slibuje otevření hry, ve stylu otevření tunelu Blanka. Všichni se můžeme těšit na další minuty a strhující show. Asi jako na koncertě kapely Katapult v podání Oldřicha Říhy.
08:21
07:45
Hradec má zatím více ze hry. Nyní ovšem chyboval. Hraničním zákrokem ovšem dokázal rozvíjjející se akci Hostinného zastavit.
06:12
Kvalita onlinu nyní opět zvýší laťku. Aktuálně sledujeme výtečný zápas mezi dalším týmem Viktora Nermutě, hradeckým FBC a dalším potenciálním týmem Viktora Nermutě pro další sezonu, Hostinným.
04:30
Zástupce rodu Šimonů se vrací, schováváme pistácie...
03:19
Zatím bez gólu. Snad nebude rozhodovat sporná penalta, jako třeba ve fotbalové soutěži zvané Liga Mistrů.
00:01
Zápas odstartoval. Největší "jedlík" pořadatelského stolku odešel, tak jsme rozdělali pistácie :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Šmída a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Ondřej Holba, Lukáš Turek, Marek Filcsák, Michal Novák