1:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Sokol Předměřice n/L - FbC Skuteč 4:6
3. Jan Bednář, 20. Daniel Černý, 21. Jan Bednář, 45. Jan Bednář - 1. Adam Krátký, 26. Adam Krátký, 28. Michal Pfeifer, 40. Adam Vařejčko, 42. Filip Romportl, 44. Pavel Kadrnožka; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Šolc 24 - Jonáš Moravec 10; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:3;
45:00
44:48
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jan Pek (4:6).
43:29
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Pavel Kadrnožka, asistoval Filip Keller (3:6).
41:32
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Romportl bez asistence (3:5).
39:27
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Adam Krátký (3:4).
39:27
Adam Vařejčko a Adam Krátký nám předvedli, klasickou hru "já na bráchu, brácha na mě" a je z toho krásná branka, která může rozhodnout o výsledku
38:06
Vyloučen hráč Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
37:44
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
33:12
Jonáš Moravec předvedl serii neskutečných zákroků a zachránil Skuteč před další obdrženou brankou
31:54
Score je vyrovnané a zápas opravdu napjatý
30:00
30:00
27:33
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Michal Pfeifer, asistoval Filip Keller (3:3).
25:58
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Krátký, asistoval Adam Vařejčko (3:2).
20:34
19:39
Vyloučen hráč Jiří Kopič družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
19:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Daniel Černý, asistoval Jonáš Melichárek (2:1).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Daniel Černý družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
12:29
Vyloučen hráč Filip Keller družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
10:37
Skuteč zasypává Předměřice střelami, avšak všechny jdou bohužel do bloku, nebo do golmana
09:05
Skutči se nedaří prostřelit golmana Předměřic
05:48
Zápas zatím vypadá vyrovnaně
02:31
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář bez asistence (1:1).
00:27
Vyloučen hráč Josef Mostecký družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
00:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Krátký bez asistence (0:1).
00:11
Hráči Fbc Skuteč začínají zápas velmi nadějně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Petr Šolc; hráči v poli: Lukáš Doležal, Jakub Draštík, Petr Hlušička, Jan Bednář, Jan Pek