4:0
1:1
- : -

FbC Hradec Králové B - HAGA Pardubice 6:1
7. Michal Skrbek, 16. Pavel Macháček, 22. Viktor Nermuť, 28. Lukáš Erbs, 29. Michal Skrbek, 37. Adam Fedor - 41. Jakub Skála; rozhodčí: Daniel Šmída - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpán Šubrt 18 - Radek Lichtenberk 15; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: "Od začátku koncentrovaný výkon. Dařil se nám tlak do branky a aktivní hra, což byly cíle do zápasu. Dobře nám zachytal i brankář. Děkujeme soupeři za férové utkání."
44:59
Komentář trenéra hostů: 30 minut jsme byli jednoznačně silnějším, rychlejším a lépe kombinujícím týmem... Bohužel jsme dnes ale hráli "lov na golmana", protože všechny naše střely mířily přesně na jeho hrudník. Ve druhé třetině jsme začali hrát hurá florbal bez hlavy, což soupeř velmi kvalitně využil. Soupeři díky za hezký zápas a pořadatelům za skvělou práci.
44:01
Po ráně Merty, dorostence HAGY, zvoní tyč.
42:00
Utkání spěje ke konci rychlostí koloběžky Martina Fuňka v eco modu.
40:49
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jakub Skála, asistoval Daniel Konstantin (6:1).
39:01
Ondřej Jiránek konsternovaný z nějakého momentu utkání málem nakopnul mantinel, pak si uvědomil svůj věk, a následně zahodil kšiltovku.
37:41
Edit poslední zprávy: 2 balení Bebe!
37:01
Je evidentní, že náladu Martin Fuňka bude muset zlepšit jedno balení Bebe.
36:07
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Adam Fedor, asistoval Marian Smolka (6:0).
33:58
HAGA si dokáže vypracovat brankové příležitosti, ne že ne. Většina ale končí konstatováním "co chceš víc?!" :-/
30:16
Martin Fuňk na lavičce hostů používá gestikulaci rukou jako v podání Josého Mourinha.
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: domací 4, hosté 6,
30:00
28:49
Vyloučen hráč František Vízner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
28:43
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek bez asistence (5:0).
28:22
Pohotový zákrok jak za doby Lva Jašina předvedl brankář Hradce po zakončení Fidlerové ze vzduchu.
27:39
Timeout HAGA Pardubice
27:39
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Erbs, asistoval František Vízner (4:0).
21:50
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Viktor Nermuť bez asistence (3:0).
21:50
Hradec trestá z protiútoku. Střela ze středu prošla pod nohou brankáře HAGY.
15:40
Tvrdý ale čistý souboj v rohu, a než se hráči HAGY vzpamatovali, už měli míček v brance.
15:31
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Pavel Macháček, asistoval Lukáš Erbs (2:0).
15:00
15:00
Střely první třetině: domácí 8, hosté 5.
15:00
13:33
Po spálené šanci jsme slyšeli dlouhé "áááááá" hostujícího trenéra.
11:45
Velké množství zblokovaných střel. Oba týmy zatím hodně "nevěří brankáři".
06:55
Padnul první gól utkání, a následně podruhé zhasla světla.
06:54
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek, asistoval Ondřej Šimerda (1:0).