2:2
4:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbK Orlicko-Třebovsko 12:4
2. David Cejnar, 3. Jiří Knettig, 6. Daniel Kříž, 12. Daniel Kříž, 14. Daniel Kříž, 15. Marek Svoboda, 24. Lukáš Jirásek, 28. Marek Svoboda, 33. Marek Svoboda, 37. Daniel Kříž, 42. Daniel Kříž, 45. Daniel Kříž - 21. Vojta Šmíd, 27. Vojta Šmíd, 32. Petr Minář, 39. Vojta Šmíd; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 7 - Matyáš Kopecký 16; po třetinách: 6:0, 2:2, 4:2;
45:00
Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod: Kluci v dnešním utkání potvrdili roli favorita s zaslouženě vyhráli. Díky soupeři za utkání.:
45:00
44:59
Daniel Kříž neuvěřitelně kouzlí na tom hřišti a byla z toho další ukázková šibenice
44:59
Komentář trenéra OT: Díky soupeřům za zápas
44:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Jáchym Cejnar (12:4).
42:54
Timeout Florbal Primátor Náchod
41:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž bez asistence (11:4).
38:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (10:4).
36:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Lukáš Jirásek (10:3).
36:00
Hráč Daniel Kříž nám ukázal, jak se vymetají pavučiny v rozích branky týmu OT
32:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (9:3).
31:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář bez asistence (8:3).
31:27
Brankář nechápe, jak mohl míček skončit v jeho bráně,ale každopádně je to další gol pro OT
30:00
30:00
28:35
Další samostatný únik hráče z OT. Brankář skvělý zákrok a šance opět nekončí golem
27:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Kříž (8:2).
26:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Vojtěch Moravec (7:2).
26:36
V týmu OT stoupá adrenalin a hráči se rozhodli bojovat o vítězství
23:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Marek Svoboda (7:1).
23:28
Na hřišti se nám objevuje i zlomená hokejka Cejnara
21:53
Vyloučen hráč Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (6:1).
12:15
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Jakub Krtička (4:0).