4:3
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 11:6
5. Martin Janeček, 12. Jan Vondřejc, 16. Jan Michálek, 17. Martin Janeček, 18. Adam Kresa, 22. Martin Janeček, 31. Martin Janeček, 42. Martin Janeček, 52. Jakub Žáček, 54. Jakub Žáček, 59. Martin Janeček - 23. Ondřej Kowalik, 37. Lukáš Raška, 40. Maxim Šefčík, 49. Maxim Šefčík, 50. Lukáš Raška, 58. Maxim Šefčík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 5:1 + Ondřej Foldyna 5 + ČK1; využití: 2:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 37 - Pavel Ceh 39; po třetinách: 5:0, 2:3, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Maliny: "Rozdíl v přípravě před zápasem byl znát. Namotivovaný Zlín ji ovládl svou soudržností, bojovností a rychlostí hry. Jde vidět, že mají za sebou zápasy se silnými týmy. My jsme se do hry dostali až od druhé třetiny. Za zbytek zápasu si kluci zaslouží pochvalu. Celkově jsme nekonzistentní. Na tom budeme pracovat dál. Díky rozhodčím, pořadatelům a gratuluju k zasloužené výhře Zlínu."
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: Zlín- 14, Přerov- 20
59:59
Komentář trenéra domácích Miroslava Kořénka:Dneska se nám vstup do zápasu podařil. První půlku jsme byli lepším týmem. Ve druhé půlce jsme po našich chybách nechali soupeře zápas zdramatizovat. Děkujeme soupeři za utkání. Přejeme šťastnou cestu divákům děkujeme za podporu.
59:16
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
58:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Haša (11:6).
57:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Michal Bělaška (10:6).
55:16
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Pavel Malošík (10:5).
51:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jan Michálek (9:5).
49:24
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Michal Bělaška (8:5).
48:39
47:45
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
47:10
Vyloučen hráč Petr Kopčil družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
41:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček bez asistence (8:3).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Zlín- 12, Přerov- 17
40:00
39:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Radim Dvořák (7:3).
36:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Martin Kubalík (7:2).
36:55
Vyloučen hráč Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
30:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Michael Kořének (7:1).
22:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik bez asistence (6:1).
21:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Haša (6:0).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Zlín- 24, Přerov- 6
20:00
17:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Kresa, asistoval Michal Samohýl (5:0).
16:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček bez asistence (4:0).
15:46
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Michálek, asistoval Jakub Žáček (3:0).
11:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Michal Baroň (2:0).
11:10
Vyloučen hráč Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 5 minut za neuvedení v sestavě.
11:10
Vyloučen hráč Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov do konce utkání.
07:30
Vyloučen hráč Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
04:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Martin Filka, Matěj Ševčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik, Lukáš Raška
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Filip Horník, Jan Pavelec, Michal Samohýl, Radim Jančík, Petr Kopčil