1:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
17. František Kužel, 34. Lukáš Bazalka - 2. Jakub Galia, 4. Jakub Galia, 11. Viktor Karásek, 14. Filip Szemla, 28. Martin Daniš, 39. Jakub Galia; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:4, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Václava Komačky: Druhý zápas s naší strany horší, ale našli se světlé momenty, Hodně zahozených šanci.
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Hrušky: Vítky byly ve všem lepší, zaslouženě jsme prohráli, ale se ctí... Dnes nám nešla vůbec rozehrávka, zpracování míčku a pokud dáme za dva zápasy 3 góly, tak je něco špatně... Děkuji soupeři za zápas.
45:00
42:06
Timeout FBS Olomouc
38:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia bez asistence (2:6).
33:50
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
33:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Bazalka, asistoval Marek Sláma (2:5).
30:00
30:00
27:00
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Daniš (1:5).
16:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil František Kužel, asistoval Jonáš Náplava (1:4).
15:00
15:00
13:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Tomáš Abík (0:4).
10:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Šimon Bartoš (0:3).
03:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Ondřej Jankovský (0:2).
01:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Samuel Alter (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vojtěch Novák; hráči v poli: Martin Daniš, Tomáš Jelínek, Adam Anděl, Antonín Mikulík, Lukáš Vachutka