1:1
2:4
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha 5:6
1. Karel Horký, 5. Marek Sluka, 34. Daniel Riley, 45. Matěj Kodl, 56. Marek Sluka - 6. Tomáš Mánek, 24. Radek Šťovíček, 41. Tomáš Mánek, 56. Marco Lombino, 59. Dominik Hudec, 60. Radek Šťovíček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Kohout 19 - Martin Hruška 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7, Panthers Praha 10
60:00
Komentář trenéra R.Křižka: Vyrovnanné bojové utkání rozhodlo soupeřové napadání v našem obranném pásmu. Náš nedůraz ve třetí třetině v obranné fázi se ukázal, jako rozhodující faktror, proč dneska nemáme tři body. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím za dnešní den. Přeji všem hezký zbytek dne.
60:00
Komentář trenéra host L.Hrmy: Dneska jsme to chtěli prolomit a získat tři body. Bohužel nás opět trápila produktivita. V záměru jsme to morálem urvali a máme první bodíky. Pro domácí je to kruté, snad se z toho otřepají a také příště získají své první body. Děkujeme fanouškům, sledujte příští onliny a držte nám palce.
60:00
59:53
Zápas se musel krátce přerušit z důvodu zranění.
59:42
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
59:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Pavel Daněk (5:6).
58:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Lukáš Pokorný (5:5).
56:54
Panteři zvýšil intenzitu napadání s střílení na bránu.
55:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Patrik Svoboda (5:4).
55:42
Netrvalo to ani půl minuty a a domácí tým opět vede.
55:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Lukáš Tomeš (4:4).
53:36
Panteři mají velké šance před bránou. Několikrát stačilo jen správně dorážet a další gól by byl na světě.
52:25
Domácí tým úspěšně ubránil oslabení.
51:38
Hráč s číslem 60 Lombino Marco měl šanci vyrovnat skóre.Jeho silnou a dobře mířenou střelu ale nakonec gólman zblokoval.
50:25
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
44:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Patrik Svoboda (4:3).
44:14
A máme tu dva šťastlivce. Bohužel ani dnešní zápas se neobešel bez zlomených hokejek.
42:22
Tak jak domácí tým kropil střelami hosty ve druhé třetině, tak teď se situace přesně otočila.
40:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Pavel Daněk (3:3).
40:30
Panteři svou první střelou ve třetí třetině srovnali skóre.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9 ,Panthers Praha 6
40:00
38:20
Hra se dostává do pomalejšího tempa. Týmy nechtějí udělat zbytečnou chybu, která by mohla ještě změnit druhou třetinu.
37:46
Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík si dělá na hřišti respekt. Jako obránce nedává moc Panterům šanci.
34:46
Domácí tým začal Pantery kropit střelami.
33:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Daniel Šterbák (3:2).
31:58
Tým hostů úspěšně ubránil oslabení.
31:14
29:58
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:58
Rozhodčí mají s hráči spouru práce. Příliš velký důraz posadil hráče na obou stranách na trestnou.
29:14
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
26:10
Hráči na obou stranách dělají spoustu zbytečných chyb. Doufejme, že se to během pár minut zlepší.
23:48
22:06
Druhá třetina má zatím plno akcí a šancí k tomu, aby změnila skóre.
20:42
Panterům se daří vytvořit si několik akcí, ale ani jednu nedokazáli zatím proměnit.
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál domácí tým.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8, Panthers Praha 9.
20:00
19:17
Domácí gólman Martin Kohout předvádí dnes na hřišti úžasný výkon. Svůj tým drží co mu síly stačí.
18:22
Domácímu týmu se úspěšně podařilo přežít oslabení.
17:22
Minuta přesilovky je za námi a Panterům se nedaří vystřelit na bránu.
16:32
Ačkoliv je domácí tým v oslabení, tak se Panterům nedaří dostat k míčku.
16:22
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
15:50
Panteři jdou do šesti. Na straně domácích bude vyloučení.
10:40
Domácí gólman Martin Kohout zabránil dalšímu pokusu Panterů srovnat skóre.
09:02
Domácí duo Martin Kameš a Adam Lešuk odvádí na hřiši parádní práci.
08:00
Domácímu týmu se skvěle daří v obraně. Panteři se nedokáží dostat na útočnou polovinu.
06:48
Domácí hráč s číselm 28 Linhart Jan se pokusil vystřelit na bránu. Jeho šanci ale nakonec překazil brankář hostů.
05:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Patrik Míka (2:1).
04:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Daniel Riley (2:0).
03:17
Tým hostů se zatím v oslabení drží dobře. Domácímu týmu se nepodařilo ani vystřelit na bránu.
02:33
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
00:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (1:0).
00:26
Tým hostů měl první střelu, která k prvnímu gólu neměla daleko.
00:01
Zahajovací buly v první třetině vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Pavel Daněk, Patrik Míka, Tomáš Mánek, David Kolář, Adam Šroubek
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Michal Kubert, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl