1:0
4:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
4. Šimon Perek, 28. Jan Gucko, 41. Marek Fučík, 44. David Caha, 58. Ondřej Havelka, 60. Martin Vacek - 1. Lukáš Trojáček, 46. Dan Hrůza, 52. Adam Černý; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:6 + Jan Keyzlar OS; využití: 2:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 33 - Miloš Kahoun 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2;
60:00
59:59
Střely poslední třetiny Štíři 4 Milevsko 7
59:59
Komentář trenéra hostů Jaromíra Hrůzy: Utkání plné velmi sporných momentů, jež vyeskalovaly v emoce, které jsme ve svých hlavách nezvládli a soupeři tím cestu dost ulehčili. Příliš velké množství oslabení, díky kterým se už zápas hodně těžce převracel. Přestože jsme byli na dosah vyrovnání a některé šance neproměnili, tak už nám chyběly síly, které jsme nechali v bránění.
59:59
Komentář trenéra hostů Jaromíra Hrůzy: Nic, jdeme dál, na příští zápas budeme silnější. Děkuji svým hráčům, soupeři a divákům.
59:59
Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Jsme rádi za 3 body, které jsme potřebovali a od začátku jsme si šli za výhrou. Díky mým spoluhráčům, kteří dokázali opět udržet nervy na uzdě po několika faulech soupeře. Tři obdržené góly jsou super výsledkem hry do obrany. Děkujeme za zápas.
59:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Martin Vacek, asistoval Šimon Perek (6:3).
59:00
Probíhá nám poslední minuta třetí třetiny.
57:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Jakub Vojáček (5:3).
57:21
Ondřej Havelka umisťuje pátou branku domácích hezky pod dřevno.
56:59
Marek Fučík mohl mohl dát další branku,ale minuje branku
56:43
Lukáš Bicek dneska předvádí tu nejlepší fotmu.
53:48
Utkání je vyrovnané,oba celky chtějí tento duel vyhrát
51:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Patrik Plocha (4:3).
51:28
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:00
Utkání sleduje tady v hale 29 diváků,děkujeme.
48:06
Domácí v plném počtu
46:06
Vyloučen hráč Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
45:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Dan Hrůza, asistoval Jan Loskot (4:2).
43:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha bez asistence (4:1).
40:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Ondřej Havelka (3:1).
40:21
Štíři navyšují brankový náskok,po krasné přihrávce Ondřeje Havelky se trefuje Marek Fučík.
40:00
40:00
39:59
Střely druhé třetiny Štíři 11 Milevsko 8
39:27
Vyloučen hráč David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:09
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:09
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest.
36:09
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
31:00
Ondřej Havelka vyběhl z trestné lavice a hned se dostal do příležitosti vstřelit branku,ale trefuje brankáře.
28:52
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
27:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jan Gucko, asistoval Ondřej Havelka (2:1).
27:19
Štíři zamykají Milevsko na jejich polovině a nedají jim ani chvíli oddychnout.
27:19
Štíři využivají přesilovku .
26:08
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
25:23
Krásná kombinace Bíca-Caha,bohužel Caha trefuje hráče.
24:57
Hra se přemisťuje z jedné strany na druhou.
19:54
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:05
Probíhá nám poslední minuta první třetiny.
18:30
Začínájí nám tu tak trošku menší potyčky,ale rozhodčí mají vše pod kontrolou.
14:55
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil David Caha.
13:49
Krásná souhra:Gucko,který přihrál na Fučíka,ale ten bohužel minul bránu.
12:18
Na Bicka se řítil nebezpečný útok Milevska a tím podržel svůj tým.
08:49
Ondřej Havelka trefuje pouze tyčku.Stav utkání se nemění.
06:21
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání.
06:21
Máme tu první vyloučení.Trest si odpykává hráč hostí David Staněk.
05:45
Opět Martin Vacek se pokusil ohrozit branku,bohužel trefil brankáře do helmy.
04:30
Lukáš Bicek podržel svůj tým,chytl jedovatou střelu a následně dorážku chytl Robin Podlaha do stehna.
03:45
Martin Vacek předvedl otočku a pokusil se ohrozit branku hostů,gólman Milevska vyráží.
03:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Šimon Perek, asistoval David Caha (1:1).
03:09
Máme tu vyrovnávající gól.Gól domácích střílí Šimon Perek.
02:35
Ondřej Havelka ze Štírů mohl vyrovnat,ale útočník Milevska mu tu šanci vstřelit gól překazil.
01:34
Milevsko mohlo přidat další gól,ale Lukáš Tinavský celou akci zneškodnil.
00:33
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Matěj Stráňka (0:1).
00:33
První branku utkání přidává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jakub Mrzena, Adam Černý, Lukáš Trojáček, Jan Keyzlar, David Kolář
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Ondřej Havelka, Marek Fučík, Robin Podlaha, Jan Gucko, Jakub Vojáček
00:00
Dobré poledne,vítám Vás u online přenosu 4.kola Divize C,kde se utají tým domácích FBC Štíři České Budějovice a tým hostí FBC Došwich Milevsko.Přeji Vám užasnou podívanou a zábavu.