3:1
4:1
- : -

AIK Steel Kladno - FbC Red Dragons Hořovice 8:5
9. Jiří Polívka, 19. Tomáš Kříček, 20. Tomáš Kříček, 22. David Schneider, 32. David Schneider, 34. Jakub Šíma, 42. Jakub Neradil, 44. Jaroslav Chalupný - 2. Jiří Lizec, 8. Dušan Valo, 9. Vítek Plešmíd, 17. Lukáš Routa, 42. Jiří Lizec; rozhodčí: Ondřej Benačan - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Šimon ? - Tereza Humlová ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 4:1;
45:00
43:03
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jakub Šíma (8:5).
41:52
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Neradil, asistoval Albert Čihák (7:5).
41:04
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Lukáš Routa (6:5).
33:58
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma, asistoval Daniel Hadaš (6:4).
31:30
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider, asistoval Jakub Šíma (5:4).
30:15
Vyloučen hráč Vítek Plešmíd družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
25:34
Vyloučen hráč Albert Čihák družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:55
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider, asistoval Jaroslav Chalupný (4:4).
19:53
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jakub Neradil (3:4).
18:41
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval David Schneider (2:4).
18:30
Vyloučen hráč Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:00
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Jakub Lukavský (1:4).
15:00
15:00
13:03
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil Jiří Lizec.
08:29
08:10
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jiří Polívka, asistoval Albert Čihák (1:3).
08:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Lukáš Fišer (0:3).
07:04
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval David Trejbal (0:2).
01:40
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Jakub Lukavský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích AIK Steel Kladno: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Michal Kárník, Daniel Hadaš, David Schneider, Jaroslav Chalupný, Jakub Šíma