2:1
2:4
- : -

FBC Česká Lípa - FORZA Tatran 5:8
5. Pavel Brožek, 16. Michal Toráň, 24. Petr Procházka, 31. Petr Procházka, 36. Marek Semelka - 2. Milan Fridrich, 6. Roman Petržela, 10. Martin Kostiha, 19. Tomáš Hejda, 26. Milan Fridrich, 28. Juraj Šádek, 32. Milan Fridrich, 34. Juraj Šádek; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Knol ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:4;
36:00
35:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka, asistoval František Beránek (5:8).
33:41
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Martin Kostiha (4:8).
32:20
Vyloučen hráč František Beránek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
31:45
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Roman Petržela (4:7).
30:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka z trestného střílení (4:6).
27:46
25:17
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Juraj Šádek (3:5).
24:00
24:00
23:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka, asistoval František Beránek (3:4).
18:02
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Tomáš Hejda, asistoval Martin Kostiha (2:4).
15:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Michal Toráň, asistoval František Beránek (2:3).
12:00
12:00
09:53
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Vladimír Fuchs (1:3).
05:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Vladimír Fuchs (1:2).
04:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Brožek, asistoval Michal Toráň (1:1).
01:21
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Petr Ďarmek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Filip Hrbek; hráči v poli: Petr Ďarmek, Roman Petržela, Miroslav Jahoda, Milan Fridrich, Martin Kostiha