3:1
4:3
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň 8:5
15. Ondřej Pšenička, 18. Jan Bräuer, 24. Kryštof Loubek, 29. Marek Sochor, 37. Jan Bräuer, 41. Kryštof Loubek, 44. Marek Sochor, 45. Ondřej Pšenička - 6. Vladimír Michal, 24. Martin Šulaj, 33. René Chodura, 34. Martin Šulaj, 42. Bořek Dundr; rozhodčí: Eliška Šidlochová - Barbora Suková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jiří Novák 17 - Martin Příhoda 20; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:3;
45:00
44:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Ondřej Pšenička bez asistence (8:5).
43:17
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
43:17
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Roman Rathousky (7:5).
41:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Bořek Dundr, asistoval Tomáš Sloup (6:5).
40:21
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
40:21
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Jan Bräuer (6:4).
36:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer bez asistence (5:4).
33:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval René Chodura (4:4).
32:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil René Chodura, asistoval Daniel Beníšek (4:3).
30:00
30:00
28:17
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Ondřej Pšenička (4:2).
24:56
Vyloučen hráč Richard Mašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Tomáš Sloup (3:2).
23:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Mathias Drechesler (3:1).
17:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Jiří Novák (2:1).
15:00
15:00
14:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Ondřej Pšenička, asistoval Petr Slánský (1:1).
05:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vladimír Michal, asistoval René Chodura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Šidlochová a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Vojtěch Grohol, Bořek Dundr, Patrick Lenke, Martin Šulaj, Daniel Tattermusch
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Novák; hráči v poli: Marek Sochor, Ondřej Pšenička, Jan Bräuer, Richard Mašek, Daniel Pongrácz