4:1
- : -
Zlín Lions

1. SC TEMPISH Vítkovice - Zlín Lions 10:3
2. Nikolas Vizváry, 16. Ondřej Jankovský, 20. Viktor Karásek, 21. Nikolas Vizváry, 21. Jakub Galia, 27. Jakub Galia, 31. Ondřej Jankovský, 33. Filip Szemla, 36. Dan Peterek, 38. Filip Szemla - 10. Jakub Vít, 21. Vojtěch Valůšek, 41. David Vodica; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martin Blažek ? - Lukáš Slovák ?; po třetinách: 1:1, 5:1, 4:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes nám vyšli vstupy do třetin. Hra ještě nemá potřebné parametry, ale některé věci nám začínají fungovat. Děkujeme divákům za podporu.
45:00
Komentář trenéra hostů: Soupeř byl dnes lepší, bohužel jsme vydrželi pouze jednu třetinu. Děkujeme za zápas.
45:00
40:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica z trestného střílení (10:3).
37:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Lukáš Fukala (10:2).
35:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Lukáš Fukala (9:2).
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Tomáš Abík (8:2).
30:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Nikolas Vizváry (7:2).
30:00
30:00
29:31
Tímto chci pozdravit Jakuba Holiše do karantény. Drž se!
26:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Dan Peterek (6:2).
21:45
Vyloučen hráč Lukáš Kubíček družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:55
20:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vojtěch Valůšek, asistoval Adam Jiříček (4:2).
20:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Jakub Galia (4:1).
19:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Radovan Kufa (3:1).