0:5
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
7. Radovan Vnuk, 10. Radovan Vnuk, 13. Marek Paštika, 17. Radovan Vnuk, 43. Lukáš Gregor - 7. Ondřej Mikeš, 22. Ondřej Mikeš, 24. Petr Majer, 26. Petr Majer, 30. Tom Ondrušek, 35. Petr Majer, 47. Tom Ondrušek, 48. Jiří Bauer; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:1 + Jiří Koutný OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karel Šantora 29 - Karel Hodík 29; po třetinách: 4:1, 0:5, 1:2;
60:00
Střely celkem:
Domácí: 34
Hosté: 37
60:00
Pozápasový rozhovor s hráči utkání a trenéry.

60:00
59:59
Střely domácích:11
Střely hostů: 8
59:58
Hra bez gólmana se bohužel domácím nedaří zejména ji kazí nepřesné nahrávky a tak zápas skončí za stávajícího skóre.
57:42
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:37
Procházka - tyč.
57:37
Je pravděpodobné, že domácí půjdou do šesti a ještě se pokusí o korekci skóre.
56:20
Domácí se snaží presovat. Bohužel o míček přicházejí a do útoku tak může Chodov. Hra se přelévá od jedné brány ke druhé.
53:30
Procházka a Fiala právě spálili několikátou šanci.
53:00
Domácí na míčku se snaží ještě něco vymyslet. o balon však přichází a Chodov se uvolňuje rozehrávkou na vlastní obranné polovině.
51:12
Na straně domácích zvonila tyč.
47:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Michal Strnad (5:8).
46:55
Domácím bohužel postupně odchází síly a každý souboj je stojí plno sil.
46:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (5:7).
45:10
U balónku domácí. Po faulu na Strachotu mají domácí výhodu volného úderu na polovině hostí.
43:21
Tím šťastnějším týmem jsou pro tuto chvíli Vinohrady. Po hezké kombinaci snižují náskok Chodova na kontaktní gól.
42:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Michal Strachota (5:6).
42:30
Třetí třetina nabízí podobný obraz jako konec druhé. Úniky na obou stranách a tak nezbývá než čekat, který tým promění jako první.
40:00
40:00
39:59
Třetinu teď suverénně ovládli hostí i když ji zakončil dvěma nadějnými střelami Procházka.
39:59
Střely domácí: 10
Střely hostí: 16
39:00
Hosté zamkli Vinohrady a kombinují teď v jejich obranném pásmu.
37:11
Hodík teď předvedl další parádní zákrok. A navíc domácí znovu v šanci po kombinaci Stuchlík - Fiala. Střídání zakončuje Stuchlík Z. mimo.
35:12
další gól na straně hostí. Uvidíme, jakou odezvu si připraví domácí duo Kotlas-Bouša.
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Ondřej Vošta (4:6).
32:43
Posledních pár minut hry provází podobný obrázek - únik jednoho nebo druhého týmu. Hra by potřebovala zpřesnit.
29:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Podhráský (4:5).
29:12
Hartman v úniku, bohužel si nevšiml Vnuka, který se právě vrátil z trestné lavice. Domácí tak přežili své další oslabení.
28:42
Trestnou lavičku navíc právě opustil Koutný, který si tu odpykával osobní trest.
28:00
Oslabení domácích prozatím bez proměněné šance hostí, v úniku naopak Strachota.
27:04
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
26:08
Nacvičenou kombinaci hostí po ose Maxa-Ondrušek zneškodnil až Šantora.
25:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Bauer (4:4).
25:45
Další branka z předbrankového prostoru pro Chodov - je třeba přidat na důrazu.
25:42
Hosté posilněni dvěma brankami navyšují tempo hry a je znát jejich herní převaha.
25:12
Hodík právě zachytil jednu ze střel nejlepšího střelce domácích Gregora
23:30
Hru v přečíslení okamžitě Chodov proměnil krásnu nacvičenou kombinací.
23:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Michal Podhráský (4:3).
22:56
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
22:30
Právě vidíme hru v šesti během odloučeného vyloučení jednoho z domácích hráčů.
21:01
Chybné střídání domácích bylo potrestáno a Chodov snižuje náskok žluto-černých.
21:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (4:2).
20:56
Kombinaci domácích přerušil pád Bauera k zemi, což se mu jistě často nestává.
20:01
Střely domácích: 13
Střely hostí: 13
20:00
20:00
16:31
Znovu to vypadalo na gól hostí, avšak na brankové čáře zasáhl svou holí Jelínek.
16:30
Přesilová hra domácích bohužel nevedla ke gólu, naopak největší šanci zaznamenali hosté, kdy domácí znovu podržel Šantora.
16:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radovan Vnuk z trestného střílení (4:1).
16:00
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:00
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
14:27
Šantora i Hodík předvádějí dnes mimořádné výkony.
12:30
Další krásný únik domácích. Přečíslení Hartman - Strachota bohužel končí opět v bezpečí Hodíkovi náruče.
12:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Pavel Hájek (3:1).
12:00
V dalších šancích Fiala a Procházka, oba zatím bez potřebného štěstí.
11:30
Další pěkný zákrok Šantory.
10:20
Řezáč z metrové vzdálenosti nepropálil Šantoru.
09:30
Krátké sevření na polovině domácích nakonec vyústilo ve druhý gól nejvyššího obránce domácích Radovana Vnuka.
09:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:1).
08:22
Ondrušek právě orazítkoval branku domácích.
06:50
Po zákroku hostujícího gólmana mimo brankoviště bylo nařízeno trestné střílení, které Radovan Vnuk s přehledem proměnil.
06:49
06:16
Mikeš před Šantorou těsně vychýlil trajektorii míčku a ten se tak pohodlně dokutálel až do brány.
06:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (0:1).
05:55
Pěkná kombinace Paštika - Hájek - Gold, přičemž poslední zmiňovaný střílel, bohužel přímo do gólmana.
05:35
Zápas se hraje oproti nedávnému duelu ve vyšším tempu. Jednu z prvních střel na branku host právě vystřelil Hartman.
03:28
V základní sestavě domácích od začátku zápasu také naskočil nadějný junior domácích Paštika.
02:00
A domácí mají hostům co vracet po posledním vzájemném duelu, který dopadl ve prospěch hostů 12:3.
00:01
Zápas mezi domácími Vinohrady a hostujícím týmem z Jižního Města odstartoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Michal Strnad, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Petr Hartman, Jan Svoboda, Lukáš Gregor, Michal Strachota