3:2
3:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 8:6
2. Petr Majer, 11. Tom Ondrušek, 25. Daniel Maxa, 33. Petr Majer, 37. Jiří Koutný, 51. Marek Vávra, 54. Ondřej Mikeš, 58. Marek Vávra - 10. Jan Pícha, 31. Matěj Boček, 33. Matěj Boček, 47. Tomáš Hanák, 53. Jakub Renčín, 59. Jan Kopecký; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2 + Jiří Bauer OS:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Rebro 27 - Ondřej Matiášek 31; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině - Chodov 14:10 Black Angels.
60:00
Hodnocení aktérů utkání neleznete ZDE
60:00
59:55
Hosté to zkouší do poslední chvíle, ale čas už jim vyrovnání nedopřeje
58:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Daniel Ludvík (8:6).
58:15
Black Angels to znovu odvážně zkusí v šesti.
57:33
Vávra posílá domácí do dá se říci bezpečného vedení, když vsítil do prázdné branky.
57:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra bez asistence (8:5).
56:15
Listopad přináší padající list z půlky. Rebro je však ostražitý.
56:00
Horký tvoří zajímavou akci, ale tu faulem přerušil obránce hostí.
54:45
Vošta posouvá na Majera, akce ale končí připraveným Renčínem.
53:47
Hezká akce domácích končí zkušenou koncovkou Ondry Mikeše.
53:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (7:5).
53:15
Doubek se svíjí v bolestech u mantinelu. Právě je ošetřován.
52:51
Zmatku v obraně Chodova využil Renčín a Black Angels ještě zlobí.
52:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (6:5).
52:15
Akce domácích 3 ku 1 končí neklvalitní koncovkou.
51:05
Ostrá sekera domácích a hosté mají tak nebezpečnou rozehrávku.
50:12
No ale neposeděl si moc dlouho, protože Vávra trefuje rychlý přesilovkový gól a Chodov zase odskakuje.
50:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Michal Podhráský (6:4).
50:02
Tento okatý faul sudímu neunikl a Hanák si posedí.
50:01
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
49:15
Maxa inkasoval tvrdý direkt na mantinelu a rozhodčí krotí situaci.
48:40
Maxa před branku na Majera, ten se z otočky neprosadil.
48:00
Matiášek to teď zahrál trochu na Manuela Neuera. Z brankoviště vyběhl a odkopl míček soupeřům pryč.
46:32
Hosté jeví značnou snahu zdramatizovat dnešní utkání. Asi je před námi vypjatý závěr.
46:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (5:4).
45:40
Marek Vávra vybral tvrdý attack na mantinelu a snažil se tvořit dál. To už však obrana přerušila.
44:45
Obrovská příležitost Plíhala končí na ruce Matiáška.
42:40
Podhráský o pár centimetrů míjí.
41:00
Hra je poněkud klidnější než v předchozích dvou částech.
38:50
U mantinelu zdvojený Ondrušek přichází o míček a hra se tak pozastavuje.
37:40
Dlouhé nohy Hromady teď potrápily defenzívu domácích. Nakonec z toho však nebezpečí není.
36:42
I přes komplikace v podobě 10ti minutového osobního trestu pro Jirku Bauera se Chodov dokázal dostat do šance, se kterou si zkušeně poradil Petr Majer.
36:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Petr Majer (5:3).
34:26
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
34:26
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
33:20
Domácí křídelníci musí vyrazit do pressu proti vysunutým bekům hostí.
32:20
Rychlá odpověď Majera a domácí jsou zase na koni.
32:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Koutný (4:3).
32:07
Rychlá akce hostí a je z toho další Bočkův gól.
32:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Filip Neklan (3:3).
30:11
Matěj Boček pomstil bratra brankou, která snižuje stav utkání na 3:2.
30:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (3:2).
27:45
Hezký a tvrdý Bauerův souboj u mantinelu s Burianem, po kterém má míček chodovský obránce.
27:10
Ošetřován je po srážce u půlky Jakub Boček. Vypadá to na zranění levého ramena. Snad bude brzo v pohodě.

26:15
Po nejasné situaci přichází buly v rohu.
24:45
Maxa to propálil z beku a Chodov se ujal dvoubrankového náskoku.
24:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jiří Koutný (3:1).
22:25
Rebro hasí požár před brankou.
21:20
Skvělý obranný zákrok hostí, z tohohle gól pro domácí nebude.
20:00
20:00
Stav střel po první části - Chodov 12:11 Black Angels.
20:00
19:30
Ondrušek sražen na půlce a Chodov může pohrozit z rozehrávky.
18:25
Sýkora přitvrdil na mantinelu a Black Angels získávají míček.
17:18
Majer je zpátky, Chodov to přežil.
16:30
Vošta vystavil hrdinný bloček a pokus hostí tak neprochází na Rebra.
15:18
Majer vyslal protihráče na výlet za mantinel a odsedí si tak dvouminutový trest.
15:17
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:05
Bauer otestoval bdělost gólmana, ale ten chytá.
14:00
Rozhodčí teď nevybral svůj ostrý sprint a končí na mantinelu. Zvládl to ale jako profesionál a hra plyne dál.
13:35
Vidíme hodně soubojů, o něco méně střel.
10:35
Chodov jde znovu do vedení, Ondrušek to trefil mírně nad zemí, kde to gólman nečekal.
10:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (2:1).
10:00
Plíhal dotírá na obranu Black Angels a je z toho střela, která bohužel míří mimo.
09:25
Pícha srovnává po rychlé rozehrávce.
09:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Matouš Burian (1:1).
07:05
Teď běžel po krásné nahrávce od Majera Jirka Koutný sám na branku, ale jeho bekhend si brankář pohlídal.
06:00
Připravený Rebro likviduje hezkou střelu hostí.
05:40
Pohledný bekhend Marka Vávry před soupeřovic brankou končí jen o kousek mimo.
05:00
Novotný střílí mimo branku.
02:00
Ondrušek končí naražen na mantinelu a Chodov tak získá míček.
01:33
Nakonec se prosazuje navrátilec z Finska Petr Majer a posílá domácí do vedení.
01:32
01:05
Maxa se prodíral dopředu ale nakonec míjí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Hromada, Daniel Ludvík, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Dobrý Den vážení diváci dnešního online přenosu! Po 2 měsících jsme se konečně dočkali. Koronavirus zlehka polevil a my se tak dočkali dalšího superligového florbalu. Dnes je na programu zápas Chodova a hostujícího Black Angels. Potvrdí domácí roly favorita a nebo je Black Angels zaskočí a překvapí? Uvidíme už za pár minut.