2:1
2:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:5
1. Daniel Chatrný, 8. Nikodem Gawronski, 12. Martin Kašík, 28. Lukáš Pobořil, 35. Nikodem Gawronski, 44. Daniel Chatrný, 52. Šimon Soukup - 10. Štěpán Kouřil, 20. Michal Konrád, 28. Michal Konrád, 45. Štěpán Kouřil, 54. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Ivo Sikora 10 - Adam Lysák 35; po třetinách: 3:2, 2:1, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 13 - 6
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Určitě těžké utkání, neboli šachová partie, která dnes dopadla lépe pro nás. Zítra musíme být důslednější v obraně na naší půlce a doufám, že tuhle sérii rozhodneme v náš prospěch. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jana Menšíka: "Dnešní zápas rozhodli drobnosti. Nezvládli jsme si hlídat nebezpečné hráče a prostory, z toho jsme dostali většinu branek. Zítra se rozhodne. Díky soupeři za utkání"
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:12
Brno se snaží něco vymyslet, ale nedaří se jim to.
56:48
Domácí obrana kombinuje na vlastní polovině.
55:19
Opět se hraje rychle ze strany na stranu.
53:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (7:5).
53:18
Brno dostalo spoluhráče pod tlak.
51:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (7:4).
49:26
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:58
FBC se dostalo k míčku, ale nakonec nához Chatrného zpracoval Novotný a bere si míček pro svůj tým.
48:08
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:08
Brno je hodně aktivní a běhavé, možná více než Ostrava.
44:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Martin Malý (6:4).
44:20
Brno se opět ozvalo.
43:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (6:3).
42:49
Ostrava je na míčku, ale nedokáže se dostat přes obranu Brna.
41:15
Pobořil se dostal na střed, natáhl a šikovně vystřelil, avšak zákrok Lysáka byl lepší.
37:09
Vyloučen hráč Jakub Ruč družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
36:18
Soukup natáhl a zamířil přímo do bloku protihráče.
35:30
Dnešní utkání sleduje 69 hráčů, děkujeme.
34:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Petr Vítovec (5:3).
34:35
33:35
Domácí přesilovka zatím nic moc.
32:35
Vyloučen hráč Jakub Ruč družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
31:35
Hraje se nahoru dolů.
29:32
Gawronski to zkusil po zemi, ale marně.
27:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Adam Gábor (4:3).
27:56
Pobořil v samostatném útěku svou šanci proměňuje.
27:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Štěpán Kouřil (3:3).
27:00
Konrád vystřelil, míček se odrazil o tyčku a do brány.
26:34
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
25:25
Konrád v samostatném útěku. Nedokázal však procpat míček za záda Sikory.
24:30
Ostrava opět tlačí a drží Brno pod tlakem.
22:18
Novotný překvapil Sikoru střelou zpoza poloviny, nakonec se skóre nemění.
18:01
Češek zavedl svůj tým do brejku, nakonec byl faulován. Standardka pro domácí.
16:35
Brno napadá a ztěžuje domácím rozehrávku.
14:16
Hraje se ze strany na stranu.
12:26
Gulliveři se k výsledku postavili čelem a drží Ostravu pod tlakem.
11:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (3:1).
10:14
Češek se ocitl sám před bránou, avšak nedokázal tuto šanci využít.
09:58
08:25
Zajímavou akci domácích ukončil Lasák, který míček chytá do svých rukou.
07:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Šimon Soukup (2:0).
06:36
Domácí se dostali pod tlak, ale nakonec z toho gól nebyl.
04:43
Ostrava měla rozehrávku z rohu na útočné polovině, dostala se až ke střele, ale míček míjí bránu.
03:21
Hraje se hodně na polovině, žádný z týmu neudrží míček dostatečně dlouho.
01:37
Domácí se usadili na útočné polovině, ale bránu neohrozili.
00:55
00:49
Domácí na balónku.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Alex Dokládal, Ondřej Kos, Martin Malý, Michal Konrád, Štěpán Kouřil
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Daniel Chatrný, Petr Vítovec, Martin Kašík, Šimon Soukup, Nikodem Gawronski