1:2
0:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC ČPP OSTRAVA 1:4
37. Alex Dokládal - 24. Nikodem Gawronski, 37. Matěj Sedláček, 49. Nikodem Gawronski, 50. Adam Gábor; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Adam Lysák 20 - Ivo Sikora 22; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 8:10
60:00
Střely celkem: 23:24
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Josefa Gregy: Do zápasu po včerejšku jsme vstupovali se zkonsolidovanou obranou, soupeř musel hrát, my jsme měli nahráno ze včera. Dvě třetiny vyrovnaný zápas, ve třetí soupeř otevřel hru, což byla voda na náš mlýn. Bereme znova tři body a postupujeme do KB ligy. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Menšíka Dnes jsme věděli, že máme brankový handicap a musíme se tlačit co nejvíce do branky. Bohužel nám to ubralo trpělivosti na míčku a v zakončení, které jsme potřebovali. Přesto chci poděkovat klukům, že se rvali až do poslední chvíle celé kvalifikace a nenechali soupeřům nic zadarmo. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
59:59
Je to škoda. Gulls bohužel do TOP12 nepostupují, za svůj výkon se ale rozhodně stydět nemusí.
57:39
Gulls to hrají dobře, což o to. Jen bohužel bez gólu.
55:36
Kos si jako poslední zahrál na Manuela Neuera a chytá.
54:40
Hostující Sikora v bráně drží hosty i v těch největších loženkách. To se pak vyhrává těžko no...
54:28
Domácí v šesti proti čtyřem.
53:57
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
53:57
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
53:24
Lysák skvěle přečetl záměr a chytá.
52:26
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
51:53
Ruberův námaz byl zralý na to, abych si ho tady namazal na chleba.
49:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Matěj Sedláček (1:4).
49:18
Dokládalova ztráta na půlce bohužel ústí v další gól.
48:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Daniel Chatrný (1:3).
48:50
Úplně neobsazený Gawronski vcelku bez potíží...
46:35
Kouřil do břevna, že to brní ještě teď!
45:47
Domácí pressing střídaní co střídání exekučně zabavuje míček.
41:26
Kadlec v obrovské šanci. Hosty drží gološ.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:7
40:00
Samozřejmě nemůžeme nezmínit, že je tu s námi pan Roman Zelenka a my jsme za to od srdíčka rádi.
40:00
Zatím opravdu můžeme sledovat úžasnej florbal. Gólů sice jak šafránu, ale jinak opravdu radost pohledět.
40:00
38:52
Suchomel tvrdě atakován se jen stěží zvedá.
37:12
Divočina jak v casinu.
36:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Sedláček bez asistence (1:2).
36:38
Lepší odpověď si hosté nachystat prostě nemohli. Když trefíš, tak prostě trefíš no.
36:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Michal Konrád (1:1).
36:18
Co tu bylo delší dobu na spadnutí, je nyní skutečností.
33:47
Dokládal získal cenné vteřiny a dostane bludišťáka.
32:22
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
31:54
Kadlec i bez brýlí dokázal zamotat hlavu hostující defenzívě a golman hostí měl zas co dělat.
31:17
Na Karpíška už se usmívala sláva, nicméně golman hostí bezchybný.
31:00
Lysák po delší době v permanenci.
29:17
Troufnu si říct, že sledujem parádní flóčko. Šance na obou stranách.
26:50
Obří závar před ostravskou klecí. Siréna však nehouká.
26:28
Kos si zahrál na Noeho a zachránil Gulls od potopy.
23:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Petr Vítovec (0:1).
23:32
Gawronski trefuje přesně 20 nad led.
23:00
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
22:01
Malý ve výhodě po faulu na Kosa dobře našel Konráda, který netrefuje.
21:39
Lysák sportovně přiznává zákrok. Ten ví, jak získat lepší procentuální úspěšnost.
20:00
20:00
Střely ve druhé třetině: 5:7
20:00
19:38
Signál z rohu a domácí Kouřil do bohužel nakouřil jen do zdi.
17:55
Brejk hostí teď nebezpečný jako gama záření. Střela vedle.
16:39
Chudák Vejmělka teď zakopl a celkem suverénně zbořil bránu.
13:38
Opět Lysák a opět wow.
11:20
Poprvé o sobě dnes dává v domácím zařízení vědět Lysák.
10:27
Kos ani nadvakrát.
09:02
Jedličkova sražená pouze na ruku golmana. Se vším všudy tak pátá střela utkání.
08:17
Kouřilův projektil vyráží jeden z hostujících obránců.
07:16
Zatím to má co do atraktivity blíž k Monopoly než k florbalu.
02:34
Kouřil parádně vytáhl balonek a dával Kosovi do prázdné. Ten však svoji šanci totálně prováhal a stav se nemění.
01:35
Schwesig na poslední chvíli zastavil přihrávku, která by dost možná ústila v první fík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Petr Vítovec, Martin Kašík, Šimon Soukup, Michal Šubert, Jakub Češek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Michael Hunkař, Martin Malý, Milan Jedlička, Martin Karpíšek, Štěpán Kouřil
00:00
Vážení příznivci děrované kuličky, vítejte u online přenosu z druhého utkání mezi Gullivery a ostravským FBC. Gulliveři budou muset stahovat dvougólové manko ze včera, což by samo o sobě nemuselo být až tak hard, ale uvidíme.