3:0
1:5
- : -

FbC Hradec Králové - Kanonýři Kladno 4:6
24. Michal Martinek, 33. Max Kuštan, 36. Michal Martinek, 51. Radek Zezulka - 12. Matěj Zíka, 41. Matěj Zíka, 47. Vojtěch Novák, 53. Vojtěch Novák, 55. Milan Všetečka, 59. Jakub Svoboda; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6 + Dominik Schlappl OS + Max Kuštan 5:6 + Milan Všetečka OS; využití: 1:2; diváků: 78; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 26 - Libor Domkař 21; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:5;
60:02
Chtěl bych ve vší slušnosti poprosit Unii aby na tyto utkání delegovala rozhodčí kteří znají pravidla, a kteří se chovají slušně a nejsou arogantní. Je celkem úsměvné přesvědčovat arbitra o jeho nevědomosti výpisem pravidel přímo na stránkách unie. Následné vyhrožování disciplinární komis už je pouze vrchol arogance. .
60:02
komentář trenéra domácích 3 část :Pokuty za tento komentář jsem si vědom a samozřejmě uhradím. A rozhodně nechci svádět náš ne úspěch na rozhodcovskou dvojici. Děkuji za pochopení
60:01
Komentář trenéra domácích.: Těžko se hledají slova. Našim cílem byl postup do A skupiny CE ligy.hráči měli 100% přípravu co se docházky týče nasazení, cílevědomost, obětavost v tréninku a v utkáních což bylo velkým příslibem. Bohužel i přes toto všechno se nám cíl nepovedlo naplnit. Děkuji hráčům za přístup k utkání, plnění taktických pokynů a bojovnost.. Soupeři přeji hodně štěstí v A skupině.
60:00
Komentář trenéra hostí:První třetinu jsme zvládli skvěle takticky v té druhé jsme Hradec dostali do hry. Závěrečných 20 minut jsme ukázali skvělou týmovost a v klíčové chvíle se dokázali zkoncentrovat a dovést zápas k postupu.
60:00
59:51
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 5 minut za hrubost.
59:41
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
59:41
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
59:15
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové - osobní trest.
59:15
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
59:15
Vyloučen hráč Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno - osobní trest.
59:15
Vyloučen hráč Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
58:42
Vyloučen hráč Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
58:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Filip Sochor (4:6).
54:18
Timeout FbC Hradec Králové
54:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (4:5).
52:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Filip Sochor (4:4).
50:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radek Zezulka, asistoval Vojtěch Nosek (4:3).
50:10
Zezulka střílí pravou šíbu a asistoval Míša Martínek
46:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (3:3).
46:46
Přes několik seker Novák vyseknul hokejku a odebral míček a dává gol
45:56
Kladno hraje v plném počtu
43:56
Vyloučen hráč Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
43:17
Novák se zarazil o Vojtu Noska, který je o 2 hlavy větší než on. P.S. Moc si nekoleduj
40:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Jakub Bohuslávek (3:2).
40:00
40:00
39:59
Střely- FBC 12- Kadno 3
39:45
Vyloučen hráč Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:07
Mikuláš Ryba se dostal do zakončení, ale bohužel opět minul branku z voleje
35:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Vojtěch Nosek (3:1).
34:41
Krásič zatočil střelu, ale bohužel trefuje horní tyčku
33:56
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Max Kuštan, asistoval Martin Brejtr (2:1).