5:2
0:3
- : -

Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:7
19. Tadeáš Melíšek, 23. Tadeáš Melíšek, 24. Jakub Štěrba, 24. Lukáš Staněk, 31. Petr Linc, 40. Ondřej Halej - 5. Martin Ulman, 9. Jakub Matula, 31. Jakub Matula, 32. Martin Ulman, 50. Adam Bouška, 54. Jan Videman, 55. Václav Černoch; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Vlček 27 - Daniel Chrást 42; po třetinách: 1:2, 5:2, 0:3;
60:00
59:59
Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 18 Brno: 10.
59:59
Komentář trenéra Martina Bociana a nejlepšího hráče Tadeáše Melíška (Florbal Chomutov): Ohlasy po utkání
59:59
Komentář trenéra Vítězslava Cardy a nejlepšího hráče Daniela Chrásty (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers): Ohlasy po utkání
58:21
Timeout Florbal Chomutov
58:21
Oddychový čas si vyžádal tým domácích tak uvidíme co nám v posledních vteřinách ukáží a doufáme, že v nejmenším alespoň vyrovnají.
57:38
Hrají se poslední minutky tohoto utkání, ale ty napínavé a vyrovnané chvilky tu stále jsou.
56:13
Hostům se nepovedlo dostat se ani přes útok domácího týmu.
55:11
Domácí dávají střelu za střelou a snaží se nějakou proměnit a vyrovnat.
54:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Michal Šmíd (6:7).
54:35
Do vedení se dostávají hosté pomocí vstřele Václava Černocha.
53:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Tomáš Foret (6:6).
53:06
Jak bylo psáno tak bylo i dáno, hosté vyrovnávají na 6:6 a naši domácí to však takto nechtějí nechat a snaží se dostat opět do vedení.
52:47
Vypadá to, že hosté budou vyrovnávat, ale domácí se stále drží.
51:41
Toto utkání stále nekončí a efektivně je vidět, že je velmi vyrovnané.
50:52
Melíšek opět skvělá šance, ale tentokrát neproměněna.
49:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Jakub Matula (6:5).
49:20
Prvním gólem třetí třetiny se vyznamenává tým hostů. Snižují na 6:5.
48:50
Hosté se po nějaké té době dostávají na stranu domácích, ale jakmile se jim povedlo vystřelit tak byla střela zastavena hráčem domácích.
47:40
Velmi, ale opravdu velmi efektivní hra probíhá na straně hostů od hráčů domácího týmu.
46:30
Hosté na míčku a snaží se co jim síly stačí snižovat.
45:40
Domácí jsou i s hosty po přestávce skvěle sehraní, ale nevpadl zatím žádný gól v této napínavé třetině.
44:24
Skvěle zahrané to mají hosté, ale bohužel jejich střela byla vedle.
43:11
Delší dobu se odehrává skvělá hra v rohu u domácích.
42:22
Domácí na míčku, na straně hostů se pro vás snaží vstřelit další branku.
41:19
Vlček skvělá vychytávka.
40:12
Oba týmy jsou opět po přestávce na palubovce a ukáží nám určitě skvělou dohru. Takže zůstaňte určitě u manuálního online a nebo u živého přenosu a pojďte je i z vašich domovů podpořit v této poslední třetině.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině dnes již po třetí vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině - Chomutov: 17 Brno: 15.
39:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Erich Kellermann (6:4).
38:51
Blíží se poslední minuta druhé třetiny a hra stále nekončí.
37:26
Hosté chtějí vyrovnat, ale domácí s Vlčkem to nechtějí dopustit.
36:28
Huňat měl skvělou střelu, ale bohužel ji neproměnil.
35:31
Domácí stále ve vedení a snaží se vyhrát tento skvělý zápas.
34:41
Domácí jsou i v oslabení stále na míčku a snaží se vstřelit branku.
33:35
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
33:35
Hosté si zahrají svou druhou přesilovou hru v tomto utkání.
32:03
Dvě celkově rychlé střely po sobě dal tým hostů a tím snižují na 5:4.
31:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Michal Žůrek (5:4).
31:21
Připomeneme si krásný pátý gól našeho střelce a to Petra Lince.
30:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Adam Bouška (5:3).
30:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc bez asistence (5:2).
30:38
Hosté na straně domácích, ale nemají šanci vystřelit.
29:47
Domácí jsou na míčku a snaží se stále vstřelit branku.
28:31
Hosté mají chutě snižovat, ale zatím se jim to stále nedaří.
27:40
Domácí jsou již delší dobu ve vedení, ale hosté se stále nevzdávají.
26:54
Švehla úžasně vybojoval míček ze spárů hostů.
25:55
Vlček opět ve skvělém postavení vychytává dvě rychlé a tvrdé střely.
24:24
Hostům se nedaří dostat přes obranu domácího týmu.
23:44
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
23:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tadeáš Melíšek (4:2).
23:37
Domácí jsou na míčku a také stále ve vedení díky skvělé přihrávce Petra Lince a gólové střele Jakuba Štěrby.
23:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (3:2).
23:26
Domácí podávají skvělý výkon a přecházejí do vedení 3:2.
22:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek bez asistence (2:2).
22:14
Melíšek se svojí jedovatou střelou vyrovnává na 2:2.
21:39
Vlček předvedl úžasný zákrok a díky tomu je skóre stále 1:2.
20:12
Po přestávce jsou oba týmy opět zpátky na palubovce a předvádějí opět skvělý výkon.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině - Chomutov: 13 Brno: 9.
19:34
Poslední minuta se odehrávala převážně na straně hostů.
18:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Kellermann (1:2).
18:39
Domácí využívají přesilové hry a snižují na 1:2.
18:07
Hosté své přesilové hry naprosto nevyužili a domácí už jsou v plném počtu a snaží se snižovat.
17:36
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:21
Hosté střílí střelu za střelou, ale domácí tým to s Vlčkem stále drží a dostávají se k míčku.
16:07
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
16:07
Hosté si v tomto utkání zahrají první přesilovou hru.
15:11
Domácí na míčku a snaží se vstřelit branku.
14:34
Vlček, Novotný, skvělá spolupráce a tím se také nedostávají hosté ke střele.
13:31
Domácí se snaží snižovat, ale zatím se nedaří vstřelit branku.
12:54
Hosté stále ve vedení, ale zápas je velmi napínavý.
11:48
Vlček vychytal další tvrdou střelu.
10:43
Švehla krásná rozehra ze strany domácího týmu, ale ke střele na hosty se nedostal.
09:37
Hosté na míčku na straně domácího týmu, ale domácí nenechávají hosty vystřelit.
08:11
Před malou chvilkou se skóre změnilo opět k lepšímu pro hosty a je to již 0:2. Hosté jsou stále ve vedení, ale domácí to nevzdávají.
08:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Václav Černoch (0:2).
07:09
Domácí mají vystřídáno a pokračujeme v tomto skvělém utkání.
06:31
Domácí další skvělá šance, ale střela bohužel nebyla proměněna.
05:49
Míček létá ze strany na stranu, utkání je zatím velmi aktivní.
04:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval David Novák (0:1).
04:27
Hosté se dostávají na stranu domácího týmu, střílí na branku a tím se dostávají do vedení.
03:52
Hosté jsou namíčku, ale přesto se jim nedaří se dostat přes útočné hráče domácího týmu.
02:39
Domácí se drží u hostů a Petr Linc málem vstřelil branku, ale bohužel pouze málem.
01:49
Novotný právě zabránil střele hráče hostů a tím také získal míček.
00:31
Hned ze začátku je vidět, že to dnes bude velmi napínavé a úžasné utkání.
00:01
Vážení diváci, je mi milou povinností vás přivítat zde u manuálního online kde vám budeme dávat žhavé informace o probíhajícím utkání Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Pokavaď budete chtít živý přenos tak se můžete mrknout na stránku Českého Florbalu, kde to pro vás živě natáčíme. LINK: https://www.ceskyflorbal.cz/video/756859
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Adam Bouška, Václav Černoch, Jakub Matula
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Jiří Pecháček, Erich Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc