0:1
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE Traverza Mukařov - FbC Plzeň 3:5
9. Jan Pudich, 14. Robert Štipka, 40. Adam Vejrych - 6. Vojtěch Kuneš, 13. Štěpán Plachý, 14. Štěpán Plachý, 32. Vojtěch Lapuník, 59. Vojtěch Lapuník; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Bína 22 - Lukáš Ščurko 19; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 4 - Plzeň 7
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, pana Strejčka: I když jsme nepřijeli ve 100% sestavě, tak jsme v tomto dramatickém a velmi těžkém utkání porazili velmi těžkého soupeře. Děkujeme soupeři
60:00
Komentář trenéra domácího týmu, pana Chlumského: Soupeř namotivovaný, mladý a běhavý s chutí dávat góly. U nás první třetina tragická, ve druhé jsme se začali zvedat, bohužel naše střelecká nemohoucnost opět rozhodla zaslouženě o zisku 0 bodů.
60:00
59:50
Čas se krátí
58:50
Traverza to stále zkouší bez brankáře a snaží se dotlačit míček do plzeňské branky
58:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Václav Khek (3:5).
58:13
Tak dlouho hrála Traverza bez brankáře, až to nevyšlo a plzeňský Lapuník vystihl rozehru domácích a poslal míček do prázdné branky
55:00
Posledních 5 minut. Domácí Traverza se tlačí do útoku, ale hosté hrozí z rychlých brejků
54:00
Hraje se již v plném počtu, ač se hosté snažili a hrozili, ke gólu to nevedlo
53:00
Plzeň sevřela domácí hráče na jejich polovině do těsného zámku a snaží se je roztočit
52:00
Možnost přesilové hry dostávají také hosté
51:44
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
51:00
Závěr utkání se notně přiostřuje, domácí Traverza se snaží pálit z každé pozice a hostující hráči se obětavě vrhají do střel
49:30
Traverza nevyužila možnost přečíslení 5 na 3, kdy se nedostala do pořádného zakončení
47:30
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
47:30
Trenér hostujícího týmu obdržel trest na 2 minuty za nesportovní chování, který si za něj odpyká Tomášek
46:04
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
46:04
Druhá možnost pro domácí hráče na reparát z přesilové hry po faulu hostujícího hráče
43:30
Domácí kapitán Půďa teď zkoušel z dálky procedit míček skrz nohy hostujícího brankáře, marně
42:00
Nebezpečný závar před Bínou, který na několikrát zastavoval míček před dotírajícími hostujícími hráči
40:30
Třetí třetina byla zahájena a opět jsou to hosté, kdo jsou hned v úvodu aktivnější
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 10 - Plzeň 6
40:00
39:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Mikuláš Plášek (3:4).
37:50
Parádní střelu vyslal domácí Mája Chlumský, který ji skryl do houště těl před sebou. Ovšem na hostujícího brankáře si nepřišel
36:00
Utkání nám pokročilo, ale vývoj utkání je stále stejný: Traverza dobývá plzeňskou branku a hosté naopak hrozí z rychlých brejků
32:55
Z následné šance zahrozili hosté, kdy odkrytou domácí branku přestřelil plzeňský hráč
32:50
Nebezpečná šance Traverzy. Fořt měl odkrytou půlku branky, ale nedokázal zkrotit poskakující balonek a správně zamířit
31:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Matěj Vošta (2:4).
31:12
Plzeň nyní byla více pod tlakem, přesto utíká Traverze do vedení o dvě branky z hole Lapuníka
30:00
Po delší pauze se do šance dostali také hosté, z poloviny hřiště prověřil Bínu jeden z plzeňských obránců
26:56
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Matěj Tabášek.
26:56
Po faulu Plzně jel trestné střílení mladá puška Tabášek, ovšem provedení nájezdu mu moc nevyšlo
25:50
Pěkné přečíslení domácí Traverzy, ovšem zakončující Kalát to měl přes ruku a zkoušel to takzvaně na "mušketýra"
24:30
Hra se nám začala kouskovat drobnými fauly od obou týmů, hráči si na hřišti nedarují nic zadarmo
19:00
Mukařov kombinuje na polovině hostů, ale zatím se nedostal k pořádnému zakončení
18:02
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
18:02
První přesilová hra dnešního zápasu pro domácí Traverzu
17:00
K vidění bylo několik šancí na obou stranách, ale žádná vážnější
14:44
Další povedená střela hostů, tentokrát jeden z obránců vyslal jedovatou střelu na Bínu z poloviny hřiště
13:50
Teď se v rozmezí několika vteřin měnilo skóre na obou stranách. Traverze srovnání vydrželo jen 6 vteřin
13:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Jaromír Täuber (2:3).
13:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Walter Schubert (2:2).
12:30
Další nebezpečná střela hostů, od mantinelu střílel jeden z útočníků a domácí brankář Bína jen pohotově vyrážel mimo branku
12:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Vojtěch Kuneš (1:2).
11:00
Po srovnání skóre se nám vyrovnává také hra, hraje se již na obě strany
08:49
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Matěj Tabášek (1:1).
08:49
Domácí kapitán Půďa srovnává stav skóre, po přihrávce od Waltyho prostřeluje hostujícího brankáře na vzdálenější tyč.
07:30
Traverza se jen pomalu rozjíždí v dnešním utkání, hosté jsou stále více na balonku
05:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Štěpán Plachý (0:1).
05:12
Branka již visela ve vzduchu. Po závaru před domácí bránou se nakonec radují Plzenští, Kuneš posílá hosty do vedení v dnešním utkání