3:3
- : -
TJ Turnov

Florbal Primátor Náchod - TJ Turnov 9:6
8. David Cejnar, 10. Ondřej Bachtík, 18. Ondřej Bachtík, 28. Ondřej Hušek, 35. Jan Čečetka, 37. Jan Jirák, 44. Jan Jirák, 46. Jan Jirák, 50. Jiří Vlček - 8. Pavel Sekyra, 14. Vojtěch Palatínus, 18. Vojtěch Palatínus, 44. Vojtěch Palatínus, 52. Jakub Janoušek, 59. Pavel Sekyra; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Brandon Bulis 18 - Filip Jirman 14; po třetinách: 3:3, 3:0, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 9, Turnov 7
60:00
Střely celkem: Náchod 23, Turnov 24
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Dnes jsme viděli podobné utkání jako předešlé dvě kola, který jsme zvládli díky kvalitnějším individualitám v našem týmu. Dík za utkání..
60:00
Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: V dnešním zápase jsme soupeři darovali příliš mnoho prostoru. Soupeř dokázal profitovat z příležitostí a byl produktivní po celých 60 minut. Nás trápila koncovka zakončení, kdy jsme naše vytvořené šance nedokázali proměňovat, děkujeme divákům, soupeři i pořadatelům.
60:00
59:27
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:27
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (9:6).
58:13
Tak jsem Čečetku možná trochu přechválil, odsedí si 2 minuty za sekání
58:12
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
57:52
Čečetka se přesunul z centra na obránce a vypadá to, že byla tato změna velmi úspěšná
57:01
Bulis vychytal velkou šanci hostů skokem přes celou branku!
52:48
Jednoznačně nejproduktivnější hráč na hřišti Jirák teď střílel z velkého úhlu a gólman Turnova vyrazil míček až za mantinel
51:39
Daniel Kříž, klenot náchodské akademie, se ocitnul ve velké šanci, avšak netrefil zařízení
51:01
Hodně hektická situace před Bulisovou brankou a Turnov dává svůj pátý gól
51:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Antonín Palatínus (9:5).
49:59
Náchod využil přesilovku! Kapitán Vlček zavěsil po další přihrávce Jana Jiráka!
49:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Jirák (9:4).
48:30
Náchod úspěšně ubránil oslabení a dokonce si zahraje zahraje přesilovku, protože Turnovští hráli v šesti
48:29
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
47:35
Bachtík měl velkou šanci v oslabení, ale gólman hostů vytáhl dobrý zákrok
46:29
Turnov bude mít šanci vrátit se do zápasu, protože Mědílek byl poslán na 2 minuty
46:28
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
45:32
A další! Jirák zaznamenal hattrick!
45:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Jirák, asistoval David Cejnar (8:4).
43:54
Skvělá souhra bratrů Palatínusů a Turnov snižuje na rozdíl dvou branek
43:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (7:4).
43:07
Jan Jirák dnes opravdu exceluje! Už vstřelil 2 góly a na další 3 nahrál! Předběžně ho vidím jako nejlepšího hráče tohoto utkání
43:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Jirák, asistoval Ondřej Bachtík (7:3).
36:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Jirák bez asistence (6:3).
35:08
Svoboda nádherně vybojoval míček a poslal svůj tým do protiútoku
34:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Aleš Kaválek (5:3).
34:50
Famózní zákrok teď vytáhnul Bulis!
33:00
Dnešní utkání sleduje 96 skvělých diváků! Děkujeme!
31:45
Teď měli hosté rozehrávku z nebezpečného prostoru a zasahovat musel brankář Bulis
31:02
Velkou šanci měla první náchodská lajna, ale bohužel jí nedokázala proměnit
29:05
Mladá naděje Luky Jirásek skvěle zabránil šanci hostů
27:10
Jan Jirák zaznamenal už třetí asistenci v tomto zápase! A Náchod je opět ve vedení!
27:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Jan Jirák (4:3).
26:00
Také bych chtěl na dálku pozdravit věrné fanoušky Pavla Misinského a Míru Špačka, kteří bohužel dnes nemohou fandit z Plechárny
25:00
Na hřišti také můžeme vidět dvě nové tváře náchodského A-týmu - Daniela Kříže a Lukáše "Džirasona" Jiráska
23:21
Svoboda skvěle zachytil náhrávku takzvaně "do prázné brány"
19:46
Vyloučen hráč Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:01
Další velkou šanci měli hosté z Turnova, jejich útočník, naštěstí pro Náchod, netrefil branku
17:54
Po individuální chybě v náchodské rozehrávce vyrovnal stav utkání Vojtěch Palatínus
17:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (3:3).
17:05
Parádní souhra první lajny posílá Náchod opět do vedení!
17:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jan Jirák (3:2).
16:36
Náchod skvěle ubránil početní nevýhodu a už hraje zase v pěti
14:37
Náchod si také zkusí oslabení, David Cejnar si odsedí 2 minuty
14:36
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
13:52
Hosté srovnávájí na 2:2
13:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Lukáš Švitorka (2:2).
13:08
Hosté mají ze hry momentálně více
11:19
Hosté skvěle napadají náchodskou rozehrávku
09:20
Obávaná první lajna zařijzuje Náchodu vedení 2:1!
09:19
07:23
Hosté hned po 20 vteřinách srovnali skóre
07:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (1:1).
07:02
Bachtík skvěle vybojoval míček u mantinelu, nahrál na Cejnara a ten zkušeně uklidil míček do branky
07:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Ondřej Bachtík (1:0).
05:51
Náchod přesilovku nevyužil a Turnov už hraje zase v pěti
05:40
Ze stejného místa střílel i Bachtík, ale ani tomu se nepodařilo překonat gólmana hostů
04:50
Hušek střílel ze střední vzálenosti, ale branku minul
03:52
Uvidíme také první přesilovou hru domácích, jeden z obránců Turnova se provinil nebezpečným faulem u mantinelu
03:51
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.