1:1
2:0
- : -

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 6:1
4. David Kolář, 6. Petr Škoda, 17. Radek Šťovíček, 28. Lukáš Pokorný, 51. Patrik Míka, 60. Marco Lombino - 38. Petr Vachtl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hruška 23 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Panthers - 4, Benešov - 8
60:00
Střely celkem: Panthers 18 - Benešov 24
60:00
59:59
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
59:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Petr Škoda (6:1).
59:10
Tak ještě jedna trefa, Lombino svůj výborný výkon podtrhl sólovým únikem a následným gólem.
57:00
Tři minuty do konce, Panteři jsou v klidu na balonu a kontrolují vývoj hry.
53:39
Hosté v plném počtu.
52:43
Pojďme se shodnout na tom, že přesilovky dnes nejsou silnou doménou ani jednoho týmu na hřišti.
51:39
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
51:39
Naprosto kriminální zákrok nohou na probíhajícího Hodka oceněn dvěma minutami. John měl velké štěstí, že se při něm nijak nezranil.
50:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Adam Šroubek (5:1).
50:54
Pátá erupce radosti na bíle oděné střídačce, Míka po náramném áčku Šroubka překonal ležícího Brože a Panteři opět vedou o čtyři trefy!
50:07
Dnešní utkání bohužel nesleduje přímo na místě, děkujeme nicméně všem, kdo drží Panterům palce alespoň z domova a využívají u toho třeba i streamovaný přenos.
48:56
Panthers v plném počtu.
47:57
Skvělá práce Krůška se Škodou přináší domácím cenné vteřinky.
46:56
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
46:26
A stoupá nám i hladina nervozity, více logicky na hostující střídačce, která na rozdíl od té domácí je nyní v pozici týmu, jenž musí tvořit a vymýšlet.
44:37
Oba týmy hodně přitvrdily muziku, zatím ale vše v rámci mezí.
43:36
Krásný ťukes Šťovíčka s Kolářem nasměroval druhý jmenovaný pouze do brankáře.
42:41
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil David Lukáš.
42:41
Neuvěřitelné, Benešov pohrdl i třetím nabídnutým nájezdem a Hruška je okresním hrdinou!
39:00
Minuta do konce třetiny, Panteři se zatím úspěšně brání.
38:13
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
37:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (4:1).
37:18
Rychlá kombinace do prázdné a Benešov snižuje.
36:22
A hned záhy vytvořil Šroubek gólovku pro Mánka, jenž dnes ani po 96 minutách na hřišti netrefuje zařízení.
35:53
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Martin Poláček.
35:53
Druhý benešovský nájezd, druhá radost na straně domácích. Hruška tentokrát zůstal na místě a to bohatě stačilo, nebo ho Pospíšil pouze narval do nastavené ruky.
35:17
Lombino se krásnou individuální akcí prosmýkl přes střed hřiště a Brož měl hodně štěstí, protože jeho ránu vytěsnil pouze před pozdě reagujícího Hodka.
33:52
33:38
Teď se proti Poláčkovi pro změnu výtečně přesunul Hruška a připisuje si úspěšný zákrok.
32:43
Nepříliš náročný tlak benešovských florbalistů vyústil pouze v nepřesný pokus Půlpána.
31:52
Vyloučen hráč Adam Šroubek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:38
Po delším obléhání to Míka zkusil překvapivě z dálky a Brož měl co dělat, aby jeho ránu vytěsnil.
29:15
Panteři zatím oproti předchozím duelům hrají ve velké pohodě a zápas si evidentně užívají.
27:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Radek Šťovíček (4:0).
27:04
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Martin Šimek.
27:04
Nařízený nájezd nezastavil Hruška, nýbrž obě tyčky domácí svatyně!
27:04
Rychlý kros a je to o čtyři.
25:12
Krásná kombinace Panthers, po níž zakončoval Pokorný ze vzduchu do přesouvajícího se gólmana.
22:04
Benešovští vstoupili do druhé části o něco aktivněji, zatím ale bez úspěšného konce.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Panthers- 11, Benešov- 3
20:00
18:46
Poláček střílí z rozehrávky, ale brankář chytá.
16:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Dominik Hudec (3:0).
09:47
Pokorný přestřeluje branku.
08:42
Lombino trefuje tyčku.
07:23
Vorel tahá míček přes celé hřiště, ale ztrácí.
05:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda bez asistence (2:0).
05:12
Škoda strefuje mezírku mezi betonem.
03:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Radek Šťovíček (1:0).
02:27
Pokorný střílí, Kolář se snaží dorážet, ale marně
01:15
Hruška si připisuje první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, David Lukáš, Jonáš Vrkoslav, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Patrik Míka, Pavel Daněk, Tomáš Mánek, Jiří Krůšek, Adam Šroubek