1:0
1:1
- : -

Florbal Sokolov - DDM Dynamo Teplice 3:1
14. Aleš Hoch, 38. Stanislav Hykš, 54. Patrik Soukup - 46. Ondřej Kopta; rozhodčí: Lukáš Grundler - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 28 - Jakub Podlucký 35; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1;
60:00
Střely po druhé třetině: Sokolov - 12, Teplice - 29
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Teplice přijeli velice dobře fyzicky připraveni, dnešní zápas byl souboj obran, pevnější byla nakonec ta domácí a Sokolov získává další tři body do tabulky.
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme nebyli schopni dotlačit do branky víc než jeden gól a to na vítězství nestačí, soupeř bere zaslouženě tři body, děkujeme za zápas.
60:00
56:41
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
53:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (3:1).
49:34
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
45:56
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
45:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Kopta, asistoval Tomáš Kratochvíl (2:1).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sokolov - 16, Teplice - 11
40:00
37:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Patrik Soukup (2:0).
35:37
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
23:48
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sokolov - 10, Teplice - 6
20:00
13:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Stanislav Hykš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Lukáš Jánský, Michal Novotný, Matěj Rabel, Michal Miletín, Jakub Zeleník
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Tomáš Bartůšek; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Aleš Hoch, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler