2:3
4:1
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - FBC Slavia Praha 6:5
35. Petr Vybíral, 38. Petr Vybíral, 52. David Matza, 52. Vladimír Vrátil, 53. Dominik Herzina, 55. David Matza - 11. Ondřej Otáhal, 24. Ondřej Otáhal, 25. Jakub Horyna, 29. Hieu Nguyen Chi, 56. Vojtěch Šafář; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 14 - Tomáš Koval 26; po třetinách: 0:1, 2:3, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Zatím nejlepší vystoupení letos, ale ani tentokrát to na body nestačilo. Nevadí jedeme dál.. ono to půjde a ne že ne. Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59
Vyjádření trenéra domnácích:Na začátku jsme sdoupeře pouštěli lacino do šancí. Ty jsme měli i my, ale Slávie je narozdíl od nás proměnovala. Nakopl nás první vstřelený gól, po kterém jsme se zvedli hlavně psychicky. Bojovností a přesilovkama jsme zápas nakonec urvali pro sebe. Děkujeme soupeři i fanouškům za dobrý zápas.
59:58
Střely Dc 14 - Praha 5
59:58
Dneska to bylo vo fous! Nic jasného! Ale body zůstávají doma. Uff. Slávii děkujeme a sportu zdar!
59:40
Vrátil blokuje jak o život!!
58:27
Sovák nám svojí střelou vysmejšil strop a frčíme dál...
57:40
Matza je jak tryskomyš!
56:51
Hrubián Fidler je tu dosti rozzloben. PS: My co ho známne víme, že on zrovna žádný hrubián není. Noco, tak si prostě 2 minutky dáchne, no!
56:27
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
56:27
Otáhal houmran asi tak třetí v pořadí..
55:42
Tak jsme se tu zase maličko uklidnili..
55:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (6:5).
54:42
Pořadatelský stoleček je absolutně nestranný. Jen tu všichni radostí skáčou po stole, mlátí do bubnů a řvou jdskfjhfdkahfkah!! Je to tu doslova děčínské peklo!
54:25
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Zdeněk Vážný (6:4).
52:32
Tady je to velkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!Ježiš Marjaaaaa!!
52:00
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Dominik Herzina bez asistence (5:4).
51:34
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Pavel Vlček (4:4).
51:34
Slovák přispěl svou troškou do mlýna a díky němu máme další gol.
51:10
Timeout FBC Slavia Praha
51:10
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Petr Vybíral (3:4).
50:32
Vyloučen hráč František Slovák družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
49:04
Slávia dobře blokuje! Když už Děčín střílí, většinou trefí nějakou část těla Slávistů.
48:35
Dašek bojovnej! To se musí nechat!
46:38
Děčínskej Vlčák se mi dneska zase líbí!!! Ted nasadil rychlokrok a pelášil si to útočit na Kovala. Ten ale dobře připraven
45:35
Máme tu takové tušení, že tu za malý okamžik přivítáme také jednoho z Děčína........
44:39
Franta Slovák se opravdu hrubián! A nebo?? Tu s námi chce trávit svůj drahocený čas.. Dnes potřetí..
44:24
41:00
Opravdu tu dnes máme letecký den. Každej tu dnes byl alspon jednou na zemi. Zatím se drží jen naši rozhodčí
40:00
40:00
39:59
Střely: Dc 8 - Slavia 5
39:20
Vlčák přes Otáhala. Dneska tady mají všichni všem potřebu skákat přes záda. Gymnasticá sobota!
37:17
Brankář Koval pomohl VB ke golu! Ale co, každý gol a bod se počítá!! Konečně trénování přesilovek přináší Děčínu ovoceee!
37:02
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Lukáš Vlček (2:4).
36:19
Přesilovky nám normálně moc nejdou,... Ale dnes se již jednou zadařilo, snad to zvopáknem!
35:36
Vyloučen hráč František Slovák družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:59
No konečněěěěěěěěěěěěěě!!!
34:11
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Jan Fidler (1:4).
33:45
Vyloučen hráč František Slovák družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
32:25
Ale alspoň střílí žejo!!! Narozdíl od ostatních...
31:20
Poloprutský střela. Na trénink dobrý, ale v zápase to chce větší prdu!
30:17
Dneska se tu všichni válej jak tuleni. Každou minutu nám tu někdo dělá saltíčka
29:18
Vyloučen hráč Vladimír Vrátil družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:48
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Jakub Horyna (0:4).
28:00
VB skvělě na Matzu! Do běhu, na čepel, no krása. Nic z toho ale.... Matzík stále vyčkává na svůj příhodný čas
24:28
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Horyna, asistoval Jakub Puciow (0:3).
23:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (0:2).
21:00
Děčín zamčený na naší polovině. Slávie si evidentně řekla jak na nás a zatím to plní.
20:00
20:00
19:59
Střely: Dc 10 - Slávia Praha 9
19:00
Zdéna skvělě! tři VS Zdéna! ukázkově odbráněno!
18:15
Šafář v mega super šanci! Tohle se podle me do konce třetiny už opakovat nebude. 0,5 metrů od brány! Ale minul.. ajajaj
13:01
Fidler z jeho klasického místa nebezpečná jedovka. Koval ale vyrzil loktem.
11:12
Dašek ukázková přihrávka na Matzu. Ten má ale na svůj golík ještě čas! Koval zalapal
10:33
06:00
Matza zrovna potrénoval skok přes kozu. ( přes Laha)
04:00
Hrabě dnes již podruhé zachránil fatálek Vážného. Ufff
03:11
Děčínskej Vlčis výbornej únik a první střela na Kovala. Koval výborně!
00:01
Vítám vás u 4. kola našeho domácího zápasuuu! Dnes se tu utkáme s červenobílákama! Fbc Slavia Praha.
00:01
Dnes tu máme u pořadatelského stolečku dost veselo a tak mám takový pocit, že vám toho moc nepopíšu. Máme tu opraváře Peetrse a důležitýho Štěpu. Tohle kombo si asi umíze živě představit...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Ondřej Jüngling, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Karel Trejbal
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Matouš Dašek, Zdeněk Vážný, Jan Fidler, Lukáš Vlček, Dominik Herzina