3:5
1:2
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Teplice 5:9
14. Tomáš Kratochvíl, 34. Tomáš Kratochvíl, 36. Tomáš Kratochvíl, 37. Ondřej Kopta, 53. Tomáš Kratochvíl - 4. Tomáš Rudolf, 5. Martin Meyer, 21. Tomáš Rudolf, 23. Jakub Derka, 24. Martin Severa, 25. Martin Schneider, 25. Tomáš Soukup, 41. Tomáš Rudolf, 52. Adam Betka; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 109; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 34 - Václav Hlavsa 30; po třetinách: 1:2, 3:5, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Dynamo - 10, FBC - 9 ---> CELKEM: Dynamo - 35, FBC - 43
60:00
Komentář trenéra domácích: I když měly oba celky v nohách včerejší zápasy, hrálo se dnes v dobrém tempu. Škoda našeho výpadku na začátku 2. třetiny, kdy nám soupeř nasázel během 5 minut 5 gólů. Ještě jsme se pak sice dokázali zvednout, ale na vítězství už to nestačilo. Děkujeme soupeři, rozhodčím a hlavně divákům za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostů: V první třetině jsme se zastřelovali. Ve druhé proměnili a v té třetí už jen kontrolovali. Jsem moc rád, že jsme zvládli tento prestižní zápas. Škoda jen mírného výpadku ke konci druhé třetiny. Děkuju soupeři rozhodčím, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00
59:00
Poslední minuta, troufnu si říct zápasu.
58:45
Břevno zachránilo Podluckého!
57:00
Rybkovi to dnes nelepí tak jako jindy...
56:10
Podlucký vyřešil komplikace před svojí brankou.
53:30
Teď trefil Kratochvíl pouze Hlavsu.
52:45
Šnejdar nádhernou přihrávkou našel Kratochvíla, který dává svůj čtvrtý gól!
52:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Šnejdar (5:9).
51:50
Šťastný odraz, v neprospěch Dynama.
51:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Tomáš Rudolf (4:9).
51:20
Rabel v samostatném úniku přestřeluje.
49:08
Přesilovka zůstala opět nevyužita.
47:08
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:00
Za chvíli si i oni zahrají přesilovku
45:56
Hosté v pěti.
45:30
Posledních 20 sekund přesilovky sehráli domácí parádně! Gól z toho ale není.
44:25
Zeleník na ocitl sám před Hlavsou, gólman byl úspěšnější.
43:56
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
42:30
Rybka trefuje připraveného Hlavsu.
41:00
Podlucký bez problémů chytá střelu Fialy.
40:20
Stahuju si GeoGebru, takže gól jsem neviděl, pardon.
40:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Martin Schneider (4:8).
38:15
Dnešní derby sleduje pěkných 109 diváků!
37:07
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:55
Tyvole kluci hodně dobryyyy!!!
36:53
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Kopta, asistoval Marek Šnobr (4:7).
36:20
Dynamo po dvou gólech trochu ožilo.
35:10
Nádherně vyřešený brejk 2v1 a Kratochvíl má hattrick!
35:08
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jaroslav Rybka (3:7).
33:58
Richard je na hřišti, Dynamo v pěti.
33:05
Goool!! Kratochvíl našel místo na přední tyči!
33:01
32:45
Podlucký vyrazil Severovu střelu helmou.
31:58
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
31:20
Brejk Dynama 3v1 končí střelou nad bránu.
28:18
Vyloučen hráč Ondřej Kopta družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:35
Soukup tečuje Valtrovu střelu a to už vypadá hodně bledě.
24:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Vlastimil Valter (1:7).
24:25
Problém, zmatek, katastrofa.
24:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (1:6).
23:15
To je špatný tohleto...
23:10
Timeout DDM Dynamo Teplice
23:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Tomáš Rudolf (1:5).
22:05
Derka trestá špatnou rozehrávku Dynama, 4:1 pro FBC.
22:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Tomáš Soukup (1:4).
20:20
Hned po buly Kratochvíl v obrovské šanci, Hlavsa chytá.
20:15
Krásně do růžku, tady Podlucký moc šancí neměl.
20:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Martin Severa (1:3).
18:35
Viděl jsem i lepší přesilovky, ale co už.
17:55
Severa pálí vedle.
17:15
Podlucký kryje střelu Rudolfa.
16:59
Vyloučen hráč Michal Miletín družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
15:15
Fiala trefuje břevno!
14:30
Další pěkný zákrok Hlavsy! Střílel opět Rybka.
13:25
No hurá, gooool!!!
13:23
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Matěj Rabel (1:2).
11:30
Podlucký vyráží střelu Valtra do rohu.
10:25
Ta Rudolfova na druhé straně hřiště taky.
10:15
Šnobrova střela končí za mantinelem.
09:40
Individuální akce Kopty končí zákrokem gólmana hostí.
09:15
Zeleníkův bekhend kryje Hlavsa.
08:50
Můžeme konstatovat, že hosté zatím hrajou líp.
08:10
Závar před domácí klecí, Podlucký zachraňuje!
07:50
Šnobr prověřil brankáře hostů střelou z půlky.
06:50
Další střela Rybky, další zákrok Hlavsy.
05:40
Podlucký si poradil s Gerhardovo jedovkou.
04:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Meyer, asistoval Vlastimil Valter (0:2).
03:56
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
03:40
Strejcovského střelu vytěsnil Hlavsa ramenem.
03:30
Rudolfova vystřelil z půlky hřiště a míček skončil v síti.
03:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Lukáš Fiala (0:1).
03:00
Po střele Derky se na druhé straně osmělil Novotný.
02:20
Podlucký úspěšně proti Severově střele!
01:00
S Rybkovo střelou si poradila hostující obrana.
00:30
Severa v první šanci netrefuje poloodkrytou branku!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Schneider, Tomáš Rudolf, Ondřej Brabec, Martin Severa, Milan Gerhard
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Marek Šnobr, Jakub Zeleník, Petr Šnejdar, Matěj Rabel, Michal Miletín
00:00
Ahoj ahoooj, opět posíláme srdečný pozdrav z teplické sportovní haly, kde se dnes odehraje derby mezi rivaly Dynamem Teplice a Florbalem Teplice! Pohodlně se usaďte, za 20 minut startujeme!