1:2
3:0
1:0

FBC Slavia Praha - FbC Jazzmani Žatec 7:6p
13. Martin Krutský, 15. Vojtěch Šafář, 35. Karel Trejbal, 44. Ondřej Jüngling, 46. Vojtěch Šafář, 52. Vojtěch Šafář, 61. Ondřej Otáhal - 3. Ondřej Hanuš, 5. Ondřej Vít, 10. Jan Čermák, 15. Jan Čermák, 21. Ondřej Hanuš, 40. Ladislav Falbr; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Žitník 39 - David Švátora 38; po třetinách: 2:4, 1:2, 3:0, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Votavy: Vstup do utkání se nám povedl, ale ve výsledku bereme jen bod. Soupeř nás ve třetí třetině nepustil do zakončení a zaslouženě srovnal, což korunoval vítězstvím v prodloužení.
65:00
1/2 - Tak nakonec bere Slavia přeci jenom 2 body za výhru v prodloužení nad houževnatým Žatcem. 40 minut to byl regulérní smutný příběh, okořeněný povedenou 3. třetinou. Pozápasové povídání v rohu už pomalu končí, v hale zhasínají světla a každý už tuší, že tohle budou na dlouhou dobu mé poslední řádky.
65:00
2/2 - Je to smutné, ale realita je krutá, teče mi z toho jedno oko a táhne mi studený vzduch na nohy. Doufám, že to moc lidí číst nebude. Pro dnešek se loučíme z haly Věry Čáslavské. Nashledanou a dobrou noc všem. Užijte si pivo!! Ale dnes jen do 20.00. Ondra už jde, musím to vypnout, tak ahoj.
65:00
Komentář hrající legendy Ondřeje Otáhala: Je to trápení. Branky lacině inkasujeme a na vlastní jsme se dnes otřesně nadřeli. Kdyby se neprobudil střelecky Šafář byla by to další prohra. Děkujeme plukovníkovi za tu pauzu, potřebujeme ji jako sůl, tajně doufáme že bude trošku delší než 14 dní. Také děkujeme soupeři za utkání!
60:38
60:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (7:6).
60:29
Tyč po střele Žatce!!!
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: Slavia - Žatec 17-16.
60:00
59:02
Timeout FBC Slavia Praha
59:02
Zbývá nám poslední minuta 3. třetiny. Momentálně je v pohotovosti zdravotník.
57:33
Šafář šel z úhlu sám na Švátoru, ten si na něj ale tentokrát počíhal a jeho pokus chytá.
52:55
Žateckých chtělo hrát víc, než se má, a takovéto provinění se zde trestá usednutím na vyhřátou trestnou lavici.
52:53
Vyloučen hráč Ladislav Falbr družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
51:48
Vyloučen hráč Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
51:25
A zase Vojta! Jeho pověstná střela skončila pod břevnem.Gólmana hostů to celkem zaskočilo a nezbývalo mu nic jiné, než vytáhnout míček z branky.
51:24
Timeout FbC Jazzmani Žatec
51:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Jüngling (6:6).
50:00
Hraje se neustále nahoru dolů. Malá šance střídá drobnou šanci, bez gólových úspěchů.
45:50
Krásná střela Vojty Šafáře do šibenice. Tak si ho pamatuji z tréninku, na které teda moc chlapec nechodí.
45:48
43:46
Přesilovka bez nápadu, kreativity a střel - až na tu jednu, která od půlky hřiště doplula až za záda brankáře.
43:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Jüngling, asistoval Vojtěch Šafář (4:6).
42:00
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Tak zatím celkem prekérka tady v hale. Na časomíře zima, na střídačce Slavie zmar a slzy. Domácí borci nemají pověstné štěstíčko na svých holích. Přihrávky končí na holích soupeře, střely buď mimo tři tyče a nebo na skvělém brankáři hostí. Jediným důvodem, proč jsou ještě plus mínus ve hře, je místní keeper Žitník.
40:00
Střely po 2. třetině: Slavia - Žatec 15-15.
40:00
39:13
Domácí si nepohlídali rozehrávku standardní situace hostů a po křižné přihrávce přes celou šíři hřiště se prosadil Falbr.
39:12
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ladislav Falbr, asistoval Ondřej Vít (3:6).
36:20
Žitník pěkným zákrokem vyrazil střelu hostů.
34:43
Trejbal trefuje ze vzduchu neposednou přihrávku Šafáře.
34:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Karel Trejbal, asistoval Vojtěch Šafář (3:5).
33:20
Hra Slavie je stále plná nepřesností.
30:20
Otáhal měl před sebou z 99 % prázdnou bránu, ale bohužel trefil to 1 %, což byla Švátorova ruka.
28:00
Žitník zase maskou, lak na helmě trpí.
27:44
Otáhal zkoušel přehodit brankáře backhandovým lobem, ale míček skončil na horní síťce.
27:43
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil Ondřej Otáhal.
27:42
Slavia pojede nájezd. Hráč hostů odehrál míč v brankovišti. Ve středovém kruhu se připravuje Otáhal.
24:40
Otáhal dnes trefil své druhé břevno.
23:15
Déja vu, Žitník opět fantasticky řeší propad obrany Slavie. A za půl minuty další suverénní zákrok, ten kluk drží momentálně naděje Slavie.
21:40
Žitník fantasticky vyřešil situaci 2 na 0.
20:27
Aha?! Gól. Zase z brejku, zase střela na zadní, zase Žatec.
20:26
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Hanuš, asistoval Marek Smištík (2:5).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Slavia - Žatec 12-14.
20:00
Žatec zatím produktivnější a to díky pevné obraně, obětavým blokům a rychlým protiútokům. Ze šatny Slavie se ozývá povědomý, zvýšený hlas hrajícího kouče, který není spokojen s výkonem svých svěřenců. Uvidíme s čím Slavia vyrukuje do druhé třetiny, která začne hned jak skončí naše oblíbená písnička.
20:00
19:30
Žitník helmou zastavil nebezpečnou střelu Žatce.
16:34
Švátora vytáhl střelu Kamberského nad břevno.
14:59
Padl gól, který jsme neviděli.
14:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Čermák, asistoval Ondřej Vít (2:4).
14:29
Šafář trefuje z voleje přihrávku Otáhala a Slavia začíná stahovat.
14:28
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (2:3).
14:00
Rozhodčí upozornil časoměřičský stolek ať upraví skóre na světelné tabuli, že to prý mate diváky. Ptám se: "jaké diváky"?
12:20
Oprava: raduje se celá Slavia.
12:19
Krutský vybojoval, Krutský vystřelil, Krutský se raduje.
12:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Krutský bez asistence (1:3).
11:20
Slavia je zaskočena průběhem zápasu. Je to takové nemastné neslané a Žatec těží ze smrtících protiútoků.
09:16
Čermák šel sám na Žitníka. S ničím se nepáral, vystřelil na zadní tyč a byl úspěšný.
09:15
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Čermák, asistoval Matěj Živčák (0:3).
04:26
Typická střela 20 čísel nad ledem skončila v síti. Žitník byl bez šance.
04:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Vít, asistoval Jan Čermák (0:2).
02:21
První střela hostů z ojedinělé akce končí v síti domácí Slavie.
02:20
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Hanuš, asistoval Ladislav Falbr (0:1).
00:40
První střelu Slavie má na svědomí Šafář. Na Švátoru si ale nepřišel.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Ladislav Falbr, Josef Burda, Marek Smištík, Ondřej Hanuš, Jan Falbr
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: David Laho, Ondřej Jüngling, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Karel Trejbal
00:00
Vítáme vás u online přenosu mezi celky FBC Slavia Praha a FBCJazzmani Žatec. Oba celky se už na ploše rozcvičují a ve vzduchu lze cítit nárůst testosteronu. Z aktuálního soudku: rozhodčí jsou na místě, převlečou se a jdeme na to. K tanci a poslechu hrají momentálně legendární Queen.