2:4
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal Ústí B 10:8
3. Tomáš Kyndl, 3. Daniel Riley, 17. Marek Vojáček, 32. Marek Hluchý, 33. Ondřej Šantora, 35. Adam Pivoňka, 35. Daniel Riley, 40. Daniel Riley, 47. Daniel Riley, 57. Jan Josef Brychta - 9. Filip Kučaba, 10. Radim Kühnel, 21. Leoš Nergl, 22. Vladimír Štorek, 44. Vladimír Štorek, 55. Filip Kučaba, 56. Radim Kühnel, 60. Vladimír Štorek; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Křemen 27 - Jan Hrstka 35; po třetinách: 3:2, 5:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář vedoucího hostů:"Dneska se servíroval poměrně slušný fooobal. V druhé třetině nám došla chemie a to nás stálo zápas. Všem přeji mnoho zdraví, ať to přežijem. Díky za zápas a snad se ještě potkáme."
59:59
Komentář domácích: Absolvovali jsme těžké utkání s kvalitním soupeřem. Bohužel několik chyb, které pramenily z naši nekoncentrovanosti nás sráželo zpět na začátek. Díky všem pořadatelům za pomoc, věřím, že se letos na domácím kolbišti ještě ukážeme.
59:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Radim Kühnel (10:8).
59:29
Timeout Florbal Ústí B
56:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Daniel Riley (10:7).
55:53
Vyloučen hráč Tomáš Kyndl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
55:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radim Kühnel, asistoval Vít Škvára (9:7).
54:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (9:6).
46:31
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Daniel Riley, asistoval Tomáš Kyndl (9:5).
43:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jindřich Grosse (8:5).
40:00
40:00
39:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Daniel Riley, asistoval Jan Kšír (8:4).
34:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Daniel Riley, asistoval Jan Josef Brychta (7:4).
34:23
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Marek Hluchý (6:4).
33:47
Vyloučen hráč Vít Škvára družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora bez asistence (5:4).
31:04
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Ondřej Šantora (4:4).
21:08
20:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Adam Nikolič (3:3).
20:00
20:00
16:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Martin Špaček (3:2).
09:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Radim Kühnel z trestného střílení (2:2).
08:58
02:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Daniel Riley, asistoval Ondřej Šantora (2:0).
02:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tomáš Kyndl, asistoval Jan Kšír (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Strnad, Filip Kučaba, Martin Zoul, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Tomáš Kyndl, Marek Vojáček, Daniel Riley