0:2
0:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Sokolov 2:4
2. Radek Korbička, 18. Aleš Linka - 8. Jakub Stejskal, 20. Matouš Tesař, 25. Petr Kleiner, 37. Aleš Hoch; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 14 - Tomáš Bartůšek 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:0;
60:00
59:59
Střely po třetí tudíž poslední třetině jsou 11:6, celkové střely za dnešní utkání jsou 22:18. Děkujeme, že jste dnešní utkání prožívali s námi a snad se brzy zase uvidíme.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: utkání bylo opět spíše definitivního rázu, domácí byly v první třetině lepším týmem, svoje šance však nevyužili, Sokolov si odváží tři body.
59:59
Komentář domácího trenéra Jiřího Lindnera: Výsledek bohužel neodpovídá průběhu hry, vytvořili jsme si dostatek šancí, k tomu, abychom strhli vedení na svojí stranu, bohužel jejich proměňování bylo tragické. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Velký dík patří pořadatelům a rozhodčím. A ještě posílám pozdravy našemu kotli, který nám dnes velice chyběl. FORZA LOUNY!!!
59:25
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Patrik Soukup.
58:07
Timeout TJ Lokomotiva Louny
55:11
Tomáš Gieszmann opět vychytal soupeřovu tutovku, domácí se snaží tlačit soupeře, ale Sokolov využije občasné chyby a pak se hra otáčí.
52:10
domácí mají spoustu střel, ale nedaří se jim je proměnit.
49:55
Tlak domácích je teď velice drtivý.
47:40
Lukáš Láník dokonale zblokoval střelu hostů, díky němu se skóre nemění.
45:10
Tomáš Gieszmann vychytal tutovku hostujících útočníků.
40:22
Domácí tým vstupuje do třetí třetiny velice energicky, trenér domácích Jiří Lindner povzbudil tým a na podporu nasadil indiánskou čelenku.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině jsou 4:5, hostující tým byl v této třetině lepší, ale přesto je hra vyrovnaná.
36:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Ondřej Rachunek (2:4).
35:00
Zpráva pro novináře: dnešnímu utkání přihlíží 0 diváků, děkujeme
32:45
Hra je velice vyrovnaná, gól vísí ve vzduchu, ale na jaké straně padne ?
25:03
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Petr Hoch (2:3).
24:20
Hosté využili přesilovku a vstřelili gól. Stav utkání je 2:3.
23:04
Vyloučen hráč Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině jsou 7:7, to odpovídá velmi vyrovnané hře na obou stranách. Druhému gólu hostí předcházel tlak domácích, který nebyl proměněn v gól ač domácí Ondra Hrdlička a Martin Marek byli blízko.
19:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Luděk Lejba (2:2).
19:01
Hosté střílí od půlky a srovnávají hru na 2:2.
17:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (2:1).
17:31
Hostující tým se snažil rozehrát hru, jenže Martin Marek zblokoval míček a přihrál Alešovi, který smrtící střelou zvyšuje skóre na 2:1.
11:40
Po nevyužité přesilovce domácích mají mírně na vrh hostí.
08:38
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
08:38
Mírný tlak domácích před bránou Sokolova znamená menší trest pro hostující tým.
07:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal bez asistence (1:1).
07:04
Jakub Stejskal prostřelil domácího golmana a tím vyrovnal hru na 1:1
05:30
Krásná akce domácích, dva hráči na jednoho sokolovského, bohužel Ondra Hrdlička míří vedle brány.
04:20
Hra je vyrovnaná, střelu Sokolova s přehledem chytil domácí brankář Tomáš Gieszmann.
01:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Korbička, asistoval Ondřej Hrdlička (1:0).
01:27
Hosté vyhrávají úvodní buly, po první střele na bránu domácích se hra otáčí a následuje přesně mířená střela v podání Radka Korbičky.
00:01
Dobrý podvečer, vítáme vás u 5.kola divizního utkání. Dnešní ,,domácí'' magentová lavina se utká s hostujícím Sokolovem. Moje jméno je Lukáš Mikovec a budu vás písemně provádět dnešním zápasem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Tomáš Bartůšek; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Štěpán Mosler, Aleš Hoch, Ondřej Rachunek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Aleš Linka, Michal Fürstl, Lukáš Láník, Martin Marek