0:5
2:7
- : -

Floorball Club FALCON - Panthers Praha B 3:16
6. David Janáček, 50. Jiří Navrátil, 52. Vojtěch Řádek - 1. Štěpán Hanzl, 3. Radek Šťovíček, 17. Štěpán Hanzl, 20. David Navrátil, 21. Petr Škoda, 25. Matěj Dopita, 33. Matouš Hrubý, 35. Radek Šťovíček, 39. Matouš Hrubý, 41. Petr Škoda, 45. Tomáš Marhefka, 48. Matěj Lubenský, 50. Jaroslav Janoušek, 55. David Navrátil, 56. Radek Šťovíček, 59. Tomáš Marhefka; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Novák 11, Jan Bušina 2 - Jan Kobza 8; po třetinách: 1:4, 0:5, 2:7;
60:00
Komentář trenérky hostí A. Novákové: "Gólové hody, což nám pomohlo psychicky. Gratuluji našemu golmanovi k asistenci. Děkujeme soupeři a divákům za utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích Floorball Club FALCON Vojtěcha Šícha - Dnes jsme podali velmi špatný a nedisciplinovaný výkon. Dostat tolik gólů ze středu hřiště je trestuhodné, stejně jako naše nasazení do zápasu, které bylo velmi vlažné. Příště budeme silnější. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:07
Vyloučen hráč Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
58:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Radek Šťovíček (3:16).
55:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Petr Škoda (3:15).
54:19
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Navrátil, asistoval Jan Kobza (3:14).
51:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (3:13).
50:52
Vyloučen hráč Jakub Hrubeš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
49:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (2:13).
49:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Vojtěch Řádek (2:12).
47:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (1:12).
46:38
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
46:22
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
44:09
40:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Tomáš Marhefka (1:10).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bušina družstva Floorball Club FALCON
40:00
40:00
38:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Štěpán Hanzl (1:9).
35:55
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vražení zády.
34:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Tomáš Marhefka (1:8).
32:40
24:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval David Navrátil (1:6).
20:41
20:00
20:00
19:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Navrátil bez asistence (1:4).
16:10
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (1:3).
09:33
Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil Petr Škoda.
05:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval František Novotný (1:2).
04:07
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
02:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Tomáš Mánek (0:2).
00:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval John Adam Hodek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Matěj Lubenský, John Adam Hodek, Matouš Hrubý, Štěpán Hanzl, Jaroslav Janoušek
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Hrubeš, Jakub Ších, David Janáček, František Novotný, Miloš Beer