0:4
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - KM automatik FBK Jičín 3:9
3. Jiří Havrda, 31. Tomáš Kubín, 39. Lukáš David - 10. Tomáš Valkoun, 10. Petr Dlouhý, 13. Jan Štál, 25. Petr Dlouhý, 26. Jan Štál, 41. Tomáš Matys, 51. Tomáš Matys, 55. Tomáš Valkoun, 57. Tomáš Valkoun; rozhodčí: David Kytler - Lenka Jansová; vyloučení: 2:5 + Lukáš Mück OS; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Forman 25 - Matěj Kraušner 19; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:4;
60:01
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům za skvělý zápas, gesta fair play a pěkný holky. Upřímně nechápu, proč soupeř neustále prohrává, když hrají tak dobře. Sbohem Luky
60:01
Komentář trenéra domácích: Oproti minulému týdnu jsme se herně výrazně posunuli, dařilo se nám útočnou hru soupeře, ale naprosto jsme selhali v proměňování nabízených šancí. Pochvalu si zaslouží zejména výkon našeho gólmana, který zastavil několik tutových šancí. Bohužel neustále zaostáváme v rychlosti a důrazu. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00
56:58
Vyloučen hráč Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
56:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Klamrt (3:9).
55:59
Vyloučen hráč Matěj Pavlata družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
55:15
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za zdržování hry.
54:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Štál (3:8).
54:07
Time out pro domácí SCC Semily
50:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Tomáš Valkoun (3:7).
48:21
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
46:55
Vyloučen hráč Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
43:04
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Petr Dlouhý (3:6).
40:00
40:00
39:59
Ukončení druhé třetiny
38:24
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David, asistoval Matěj Pavlata (3:5).
37:19
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:19
Vyloučen trenér Lukáš Mück družstva KM automatik FBK Jičín - osobní trest.
30:01
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Kubín, asistoval Lukáš David (2:5).
28:30
Zraněný hráč SCC Semily s číslem 12, nic vážného
25:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Jan Klamrt (1:5).
24:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (1:4).
12:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Daniel Taneček (1:3).
09:37
09:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Tomáš Matys (1:1).
02:10
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Michal Schreier, Patrik Sytný, Bohumil Plíšek, Tomáš Matys, Petr Dlouhý
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Jakub Zemánek, Lukáš David, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko
00:00
Vážení diváci, v dnešním utkání 4 kola divize B se střetne družstvo SCC Semily a FBK Jičín