5:4
6:6
- : -

TJ Sokol Koberovy - FbC Hradec Králové 12:16
14. Tomáš Jiránek, 21. Tomáš Jiránek, 22. Tomáš Jiránek, 25. Jan Haloun, 26. Jan Haloun, 30. Dominik Reczai, 49. Dominik Reczai, 51. Dominik Reczai, 53. Dominik Reczai, 54. Leoš Kopáček, 55. Jan Haloun, 56. Lukáš Hlava - 1. Radim Kunart, 6. David Stružinský, 9. Filip Hušek, 11. Filip Hušek, 14. Adam Hušek, 15. Tomáš Pokorný, 25. Jonáš Mikšovský, 31. Lukáš Kašpar, 31. Matěj Mikšovský, 35. Filip Hušek, 41. Jonáš Mikšovský, 42. Radim Kunart, 45. Filip Hušek, 46. Lukáš Kašpar, 52. Lukáš Kašpar, 60. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:7; využití: 3:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 19 - David Šimeček 19; po třetinách: 1:6, 5:4, 6:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Petra Drahoňovského: V první třetině jsme hráli velmi dobře a vytvořili si pětigólový náskok. Soupeř se však nevzdal a pressingem donutil naše hráče k chybám. Výsledkem bylo snížení na rozdíl jednoho gólu. Ve třetí třetině už to byla přestřelka. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Kováře: Jediným pozitivem našeho výkonu je dvanáct vstřelených branek. Bohužel stále nedokážeme plnit základní pokyny a svoji nedůsledností jsme dobře hrajícímu soupeři cesta za zaslouženým vítězstvím ulehčili. Gratulujeme Hradci k vítězství.
59:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Andrej Tibenský (12:16).
58:26
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
57:24
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
56:35
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
55:10
Hráči Hradce už se asi vidí na cestě domů, ale domácí dál bojují. Je to opravdová bitva.
55:08
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tadeáš Hradil (12:15).
54:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Haloun, asistoval Dominik Reczai (11:15).
53:13
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Dominik Reczai (10:15).
53:09
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
52:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (9:15).
51:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Hušek (8:15).
51:23
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:18
Dominik Reczai a Jan Haloun to doťukali do prázdné. Krásný florbalový moment.
50:17
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Haloun (8:14).
48:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Adam Buriánek (7:14).
45:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval David Šimeček (6:14).
44:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Matěj Mikšovský (6:13).
41:50
Vstup do třetí třetiny koberovským nevyšel a Hradec tak kontroluje hru i skóre.
41:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Karel Ponča (6:12).
40:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (6:11).
40:00
40:00
39:49
Konec třetiny byl jednoznačně v režii Hradce.
34:02
Dění se opět vrací do scénáře z první třetiny. Koberovy útočí, ale Hradec po skvělém přechodu proměňuje.
34:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Adam Hušek (6:10).
30:34
Hradec opět využívá své šance a vytváří si náskok.
30:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Karel Ponča (6:9).
30:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar bez asistence (6:8).
29:43
Dominik Reczai je ve varu. Po sérii asistencí se dokázal i gólově prosadit.
29:42
28:42
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
26:01
První lajna domácích, ve složení Jiránek, Haloun, Reczai roztočila obranu Hradce. Bohužel, dříve než stihl pořadatel od hostujícího týmu vybrat 20 KČ za tento pouťový zážitek - dokázali hosté opět navýšit skóre. Koberovy mžikem opět ale odpověděli. Nyní si ještě zahrají přesilovku,
26:00
Vyloučen hráč Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
25:57
24:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Radim Kunart (4:7).
24:44
21:50
Hattrick pro Jiránka. Kšiltovky létají na plochu a domácí se dostávají do zápasu. Nutno také podotknout, že na všechny příležitosti přihrával kapitán Dominik Reczai.
21:48
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Jiránek, asistoval Dominik Reczai (3:6).
20:23
Výborný vstup domácích. Jiránek působí jako ostřílený mazák. Zřejmě mu pomohla včerejší exkurze na extraligovém utkání žen v Boleslavi.
20:22
20:01
Vstupujeme do druhé třetiny. Rozdíl branek je jednoznačný, ale času na zdramatizování je ještě dost. Domácí budou potřebovat větší přesnost v zakončení.
20:00
20:00
19:59
Zápas na první pohled působí vyrovnaně. Hradec ovšem prokazuje vysokou kvalitou před brankou domácích a snadno se tak i dostávají do vyložených příležitostí, které proměňují.
14:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Filip Hušek (1:6).
14:59
Co k tomu dodat. Efektivita hostů je na vysoké úrovni
13:44
Netrvalo to dlouho a Hradec v brejkové příležitosti opět navyšuje stav.
13:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Lukáš Kašpar (1:5).
13:10
Jiránek napřáhl svou čepel až ke stropu a propálil vše co stálo v cestě. Koberovy snižují.
13:09
10:33
Domácí sice tlačí ale nedokáží se dostat do vážnější situace. Hosté z Hradce jsou ale ve svých příležitostech neomylní.
10:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Lukáš Kašpar (0:4).
08:05
05:34
Hradec naopak svou příležitost proměnit dokázal a hosté odskakují do dvou brankového vedení.
05:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Adam Hušek (0:2).
04:05
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
04:00
Koberovští nevyužili přesilovou hru. Blízko byl svou střelou Kopáček, který trefil horní tyč branky.
01:19
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:18
Hned na úvod vzniklo nedorozumění na střídačce domácích a Hradec se tak brzy a snadno dostává do vedení.
00:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Jonáš Mikšovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Petera, Filip Geisler, Radim Kunart, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Michal Slavík, Václav Hartl, Dominik Reczai, Tadeáš Hradil