6:2
0:5
- : -

KM automatik FBK Jičín - Floorball Club FALCON 8:9
17. Tomáš Valkoun, 18. Petr Dlouhý, 28. Petr Dlouhý, 31. Tomáš Valkoun, 33. Jan Štál, 33. Tomáš Valkoun, 37. Tomáš Valkoun, 38. Tomáš Matys - 10. Vojtěch Řádek, 18. Patrik Koníček, 23. Jakub Škrdla, 40. David Janáček, 42. Jakub Škrdla, 43. Šimon Štěpan, 47. David Janáček, 50. Jakub Hejzlar, 56. David Janáček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jakub Březovský; vyloučení: 9 + Marcel Jeřábek OS + Tomáš Matys 5 + Tomáš Matys 5 + ČK1:9; využití: 3:5; zásahy brankářů: Jan Kraus 17 - Jan Bušina 25; po třetinách: 2:2, 6:2, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Floorball Club FALCON Vojtěcha Šícha - Do zápasu jsme vstoupili lépe, následně vyrovnaný zápas na obě strany. Ve třetí třetině se nám povedl neuvěřitelný obrat, který nás dovedl k vítězství. Velice mě překvapilo nevhodné chování hlavního pořadatele.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Mucka - Děkuji soupeři za super hru a přeju jim šťastnou cestu domů.
60:00
59:30
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za nesportovní chování.
59:30
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání.
55:47
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček bez asistence (8:9).
54:59
domácí střely: 15 střely hosté:10
52:58
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
51:34
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
49:04
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar, asistoval Vojtěch Řádek (8:8).
48:43
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání.
47:32
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:03
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Ších (8:7).
42:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Šimon Štěpan bez asistence (8:6).
41:32
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
41:32
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za držení.
41:25
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (8:5).
41:09
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
40:47
Vyloučen hráč František Novotný družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín - osobní trest.
40:00
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
39:34
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil Jakub Škrdla.
39:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Vojtěch Řádek (8:4).
37:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys z trestného střílení (8:3).
37:28
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Tomáš Matys (7:3).
35:57
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:59
střely domácí: 14 střely hosté: 11
33:20
Vyloučen hráč Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
32:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Ondřej Kabelka (6:3).
32:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Tomáš Matys (5:3).
30:43
29:04
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
27:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Jan Klamrt (3:3).
22:38
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Jakub Ších (2:3).
20:46
Vyloučen hráč Patrik Sytný družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:00
20:00
17:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (2:2).
17:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček bez asistence (1:2).
16:54
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
16:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (1:1).
15:48
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:04
Zápas je od první minuty hodně vyhrocený
14:59
střely domácí: 12 střely hosté: 10
11:09
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
09:55
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (0:1).
03:22
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
01:44
Vyloučen hráč Ondřej Bolard družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Jan Bušina; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, František Novotný, Miloš Beer, Šimon Štěpan
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Michal Schreier, Petr Dlouhý, Bohumil Plíšek, Tomáš Matys, Marcel Jeřábek