1:1
2:2
0:1

FBC Liberec B - Florbalová akademie MB 4:5p
15. Jan Blecha, 39. Tomáš Richter, 41. Jakub Pecháček, 54. Marek Žagan - 6. Jiří Krouský, 33. David Novák, 44. David Novák, 59. Aleš Tůma, 65. David Novák; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Kurťák 23 - Vojtěch Šimon 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1;
64:45
65:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání, brzy se snad uvidíme v dalším zápase a vychvaluji pořadatelskou službu.
65:00
Komentář trenéra domácích: Dneska opět vyrovnané a tvrdé utkání. Nehráli jsme špatně, jen ta finální fáze nám nevycházela. Závěr utkání nás mrzí. Škoda, že nás teď čeká pauza, ale nedá se nic dělat. Děkujeme soupeři za zápas a doufejme, že se brzy zase uvidíme.
64:46
Střely FBC Liberec B:1 Florbalová akademie MB:2
64:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil David Novák, asistoval Petr Machač (4:5).
64:34
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:01
Začalo prodloužení a hosté míří do útoku.
60:00
60:00
60:00
58:58
Hosté využili hru bez brankáře a srovnávají stav na 4:4.
58:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Petr Machač (4:4).
58:15
Hosté to zkoušejí v 6 hráčích.
58:14
Timeout Florbalová akademie MB
57:40
Domácí nevyužili přesilovku a hosté míří do útoku.
55:37
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
53:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Adam Štěpán (4:3).
43:40
Hosté srovnávají stav utkání.
43:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (3:3).
40:42
Byli jsme svědky gólu zápasu v podání Jakuba Pecháčka, který vymetl roh branky hostů.
40:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček bez asistence (3:2).
38:15
Peřina nahrál Richtrovi a ten přesnou střelou poslal míček do levého rohu branky a stav utkání je vyrovnaný.
38:14
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Richter, asistoval Petr Peřina (2:2).
32:32
Kolman naskočil přímo z trestné lavice do hry a napomohl tak hostům k rozdílovému gólu na 1:2
32:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil David Novák, asistoval Jan Ulman (1:2).
30:24
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
Domácí po skvělé souhře vyrovnávají stav utkání.
14:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Blecha, asistoval Jakub Pecháček (1:1).
14:18
Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Petr Machač (0:1).
00:01
Úvodní vhazování 1. třetiny vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tomáš Malý, Vojtěch Starý, Petr Machač, Jan Ulman
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Michal Kurťák; hráči v poli: Tomáš Leksa, Jan Blecha, Jakub Pecháček, Jan Havrda, Marek Žagan