6:0
- : -
SCC SEMILY

FbC Hradec Králové - SCC SEMILY 14:5
2. Andrej Tibenský, 12. Jonáš Mikšovský, 15. Radim Kunart, 16. Matěj Mikšovský, 26. Matěj Mikšovský, 29. Jonáš Mikšovský, 32. Jonáš Mikšovský, 35. Karel Ponča, 45. Matěj Mikšovský, 46. Daniel Elicer, 55. Jonáš Mikšovský, 56. Michal Martinek, 59. Filip Hušek, 60. Filip Geisler - 9. Lukáš David, 18. Jakub Roztočil, 37. Martin Fišer, 38. Lukáš David, 40. Matěj Zeman; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Šimeček 17 - Šimon Heřman 30; po třetinách: 4:2, 4:3, 6:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes je potřeba vyzvednout kvalitu soupeře. Až na druhou polovinu druhé třetiny byl v celém zápase florbalovější. My jsme se nedokázali vyvarovat několika hrubých individuálních chyb a soupeř je po zásluze potrestal. I přes to je to jeden z lepších výkonů v dosavadním průběhu sezóny, na kterém se dá stavět. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se po přestávce na další utkání.
60:00
Komentáře trenéra domácích: V dnešním utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem. Mrzí nás 5 zbytečných gólů. Splnili jsme povinnost - získali jsme důležité 3 body. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
střely 16:8
59:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Geisler z trestného střílení (14:5).
59:58
Omlouváme se za výpadek - problém v připojení na internet.
58:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek bez asistence (13:5).
55:55
Vyloučen hráč Jan Šimon družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
55:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek bez asistence (12:5).
54:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (11:5).
49:50
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
45:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Filip Hušek (10:5).
44:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Petera (9:5).
40:40
40:00
40:00
39:59
střely 18:7
39:45
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Matěj Zeman, asistoval Tomáš Navrátil (8:5).
38:08
Vyloučen hráč Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:08
Vyloučen hráč Daniel Činovec družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hra rukou.
37:53
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David, asistoval Lukáš Vyhlídko (8:4).
36:46
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Martin Fišer, asistoval Jakub Roztočil (8:3).
34:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Filip Hušek (8:2).
31:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Radim Kunart (7:2).
31:45
Jonáš Mikšovský má hattrick už ve druhé třetině.
31:08
Domácí tým ve druhé třetině jasně dominuje a válcuje svého soupeře.
28:49
28:49
Nakonec boduje brácha Jonáš Mikšovský.
28:40
Po krásné křižné přihrávce Filipa Geislera Matěj Mikšovský trefuje jen boční síť.
25:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (5:2).
25:39
Po dlouhém čekání při rozehrávce před brankou Matěj Mikšovský strefuje.
23:26
Filip Gaesler měl útočné choutky a opět cinká tyč.
21:57
Po krásné otočce Lukáš Kašpar trefuje horní tyč Heřmanovy branky.
21:14
Začátek druhé třetiny se nese ve stejném duchu, Hradec je na balónku, Semily brání.
20:00
20:00
19:59
střely 10:7
19:48
Hradec si v poslední minutě koleduje o další inkasovanou branku.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
17:02
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Roztočil, asistoval Jan Šimon (4:2).
17:02
David Šimeček teď asi nebude mít čisté svědomí, když mu za zády proletěl do rohu branky plachtící balónek.
15:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mikšovský (4:1).
15:03
V kombinaci přihrávek brácha na bráchu Matěj Mikšovský dává gól.
14:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Filip Geisler (3:1).
14:32
Po pěkné kombinaci v přesilové hře Hradec navyšuje své skóre.
13:13
Uvidíme jak se zadaří v první hradecké přesilovce v tomto utkání
12:47
Vyloučen hráč Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
11:16
11:16
A konečně se zadařilo a Hradec zvyšuje.
10:50
Domácí střílí o 106, ale vše je do fotbalové brány, která stojí za florbalovou brankou.
08:32
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David, asistoval Daniel Činovec (1:1).
08:32
Hosté postupem času začínají srovnávají tempo i skóre zápasu.
07:23
David Šimeček je zpátky v zápase, má druhý zákrok za 7 min hry.
04:11
Hradecký tým zatím potvrzuje roli favorita a hosty vůbec nepouští k balonku.
01:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Michal Martinek (1:0).
01:13
Z první velké šance Hradec proměňuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY: brankář: Šimon Heřman; hráči v poli: Lukáš David, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko, Jan Šimon, Daniel Činovec
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Petera, Filip Geisler, Radim Kunart, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský