3:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - 1. FbK Tábor 10:1
8. Vladimír Lešek, 11. Filip Kolář, 15. Jakub Mikeš, 23. Filip Trkovský, 24. Michal Cigánek, 32. Ondřej Mixan, 33. Lukáš Cendelín, 47. Lukáš Cendelín, 56. Michal Měřička, 59. Václav Staněk - 57. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Luboš Zeman 41; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Měli jsme snahu uhrát co nejlepší výsledek. I přes velké usílí nám to nevyšlo. Bohužel nás přijel malý počet a podepsalo se to i na výsledku. Děkuji všem zúčastněným
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska důležité 3 body. Z naší strany zodpovědný výkon a především kvalitní obrana. Celé utkání jsme hráli do zatažené obrany, ale i přes to jsme si dokázali vytvořit velké množství příležitostí, které se dařilo proměňovat. Velké pozitivum je, že jsme celé utkání odehráli na 3 lajny a všechny se dokázali prosadit. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
58:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil Václav Staněk, asistoval Michal Měřička (10:1).
58:13
Timeout FbC Písek
56:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Michael Šťovíček (9:1).
55:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Měřička, asistoval Michael Kolínský (9:0).
46:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Ondřej Mixan (8:0).
43:31
Vyloučen hráč Lukáš Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
42:39
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely stejně jako v 1.třetině
40:00
35:21
Vyloučen hráč Radek Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
32:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Tomáš Biskup (7:0).
31:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Lukáš Cendelín (6:0).
25:00
Vyloučen hráč Radek Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
23:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Jakub Mikeš (5:0).
22:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Filip Kolář (4:0).
20:00
20:00
Střely 17:5 pro Písek
20:00
17:26
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
14:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Pavel Šebelle (3:0).
10:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Kolář, asistoval Ondřej Mixan (2:0).
07:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Pavel Šebelle (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Jiří Novák, Miroslav Hloušek, Dominik Soukup, Josef Papež, Matěj Nekula
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle