3:0
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Jiskra Domažlice 9:1
6. Jan Žák, 8. Jan Žák, 18. David Příhoda, 19. Ondřej Baroch, 19. Tomáš Váňa, 24. Pavel Šimeček, 28. David Malkus, 40. Jan Žák, 59. David Malkus - 48. Milan Pivoňka; rozhodčí: Filip Oberta - Jakub Šimek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 18 - Dominik Votava 34; po třetinách: 5:0, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář hostů: Plánovaný beton jsme hráli zodpovědně prvních pět minut. Pak nás soupeř svou rozehrávkou rozhodil a trestal naše poziční chyby. Tempo ve třetí třetině nám vyhovovalo a díky Milanovi jsme prolomili střelecké prokletí. Děkujeme za zápas
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Na nějakou dobu poslední zápas před diváky - to jsme jim toho moc nepředvedli. Třetí třetinu jsme snad ani nehráli my. Díky za zápas
60:00
58:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (9:1).
50:57
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:05
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Milan Pivoňka, asistoval Jakub Hrabík (8:1).
40:00
40:00
39:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (8:0).
27:29
25:34
Vyloučen hráč Zdeněk Opálka družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
23:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (6:0).
22:01
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Matěj Soukup (5:0).
18:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jindřich Mošna (4:0).
17:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Příhoda, asistoval Jan Žák (3:0).
15:25
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
07:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval David Příhoda (2:0).
05:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Jakub Šimek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Dominik Votava; hráči v poli: Martin Andrle, Filip Bořík, Zdeněk Opálka, Richard Prokš, Martin Kubů
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: David Příhoda, Jan Žák, Pavel Šimeček, Tomáš Váňa, Matěj Soukup