2:6
1:7
- : -

FBC Spartak Kaplice - Fbc Strakonice 5:15
4. Daniel Sedlák, 5. Petr Lukš, 22. Daniel Sedlák, 40. Karel Mach, 44. Petr Lukš - 6. Daniel Chvosta, 17. David Chvosta, 27. Vojtěch Houska, 28. Vojtěch Houska, 30. Jan Staněk, 33. David Chvosta, 34. Daniel Chvosta, 40. Tomáš Mareš, 44. Vojtěch Houska, 45. Jan Völfl, 46. Lukáš Pluskal, 58. Jan Staněk, 59. Lukáš Pluskal, 60. Jan Völfl, 60. David Chvosta; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 17, Vlastimil Pokrývka 13 - Jaroslav Velek 21; po třetinách: 2:2, 2:6, 1:7;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů : Dnes jsme si udelali vylet do malebneho Tyna nad Vltavou. I v prehustenem lese jsem nasbirali do kosiku tri body a jedeme dal. Posilame pusinku do Brna a cekame na fotku z Anglie.
59:59
Komentář trenéra domácích : V úvodu zápasu hráči plnili a všechno co jsme si řekli a za to je chci pochválit. Soupeř však začal ukazovat svou kvalitu a jak jsme postupně odpadali psychicky i fyzicky o to víc vynikaly zejména individuální dovednosti soupeře. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Adam Přib (5:15).
59:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Jan Staněk (5:14).
58:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Vojtěch Houska (5:13).
57:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval Tomáš Mareš (5:12).
45:07
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval David Chvosta (5:11).
44:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Tomáš Mareš (5:10).
44:22
Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil Petr Lukš.
43:20
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (5:9).
43:09
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš bez asistence (5:8).
40:00
40:00
39:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Adam Přib (4:8).
39:28
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Jan Žák (4:7).
33:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Jan Völfl (3:7).
32:33
Timeout FBC Spartak Kaplice
32:33
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Vojtěch Houska (3:6).
32:33
Střídání brankáře. Nový brankář Vlastimil Pokrývka družstva FBC Spartak Kaplice
32:10
Vyloučen hráč Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:15
V polovině druhé třetiny je stav střel na branku 6:10
29:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk bez asistence (3:5).
29:12
Ačkoliv se dostali hosté do vedení, hra se pořád odehrává u obou branek.
27:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (3:4).
26:42
26:01
Zápas má neskutečné tempo, hráči obou týmu tu dnes nechají duši.
24:27
Sledujeme vyrovnaný zápas, počet střel na branku po první třetině ve stavu 8:12
21:15
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák, asistoval Daniel Sedlák (3:2).
20:00
20:00
16:33
14:21
Vyloučen hráč Pavel Wunsch družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
06:27
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Lukáš Pluskal (2:1).
04:28
Vyloučen hráč Pavel Doležal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vražení zády.
04:13
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš bez asistence (2:0).
03:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Karel Šavrda, Daniel Chvosta
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Filip Musil, Jan Sedláček, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal, Antonín Ballák