3:0
3:1
- : -

FBC ROKYCANY - Pacovští Honzíci 7:3
20. Ondřej Váně, 26. František Zajíc, 33. Martin Fiala, 35. Jakub Svejkovský, 49. Tomáš Holeček, 55. Jakub Stelzer, 56. Lukáš Bendek - 5. Matěj Doubek, 19. Andrej Janda, 49. Andrej Janda; rozhodčí: Nikola Staňková - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Štochl 27 - Jan Máca 15, Adam Kršek 13; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:1;
60:00
Střely: domácí 16, hosté 12
60:00
Komentář trenéra hostů (): Další zápas, kde jsme totálně propadli v proměňování gólových příležitostí. Dostali jsme se do vedení, ale dvěma vlastňáky jsme dostali domácí do hry. Soupěř nás pak předčil v nasazení a nadšení pro hru. My se mohli dostat do zápasu v přesilovkách, ale naopak jsme dvakrát inkasovali a bylo po zápasu
60:00
komentář trenéra domacích Jakuba Boháče: Dnešní zápas z naší strany byl v celku povedený. Dařilo se nám proměňovat šance a hlavně jsme makali jako tým. Snad nám tohle nasazení vydrží i do dalších utkání. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
55:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (7:3).
54:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Jakub Košař (6:3).
53:15
Vyloučen hráč Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:26
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
49:52
Dva hráči Rokycan nevyužili šanci, že šli dva na jednoho a byla z toho pouze střela do helmy Krška.
48:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval Petr Diviš (5:3).
48:19
Timeout Pacovští Honzíci
48:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Denis Vitouš (5:2).
46:08
Zadražil dostal nahrávku přesně na hokejku před branku domácích, Štochl střelu vychytal.
45:00
Hra je opět od začátku třetiny velice aktivní.
34:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Jakub Košař (4:2).
32:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jakub Svejkovský (3:2).
31:38
Košař nahrál před branku na volného Holečka, ten ale nedokázal vystřelit a proměnit šanci.
30:26
Stelzer nechal za sebou míček a toho chtěl využít Doubek, ten branku domácích minul.
26:15
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
26:15
A máme tady první vyloučení zápasu. Sednout si jde Svejkovský za blokování hokejky a posedí si dvě minuty.
25:44
Vlastní branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc (2:2).
25:08
Hra se teď přelévá ze strany na stranu a oba týmy chtějí využít situace.
22:54
Bendek se vytočil do středu před branku hostí, trefil jen břicho Mácy.
20:01
Máme tady druhou třetinu a snad se dočkáme otočení zápasu na stranu domácích.
20:00
20:00
Střely: domácí 11, hosté 7
20:00
19:08
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně bez asistence (1:2).
19:08
Kozelka v rohu soupeře se pere jako pitbul a vybojoval míček pro Váněho, který uklidil míček za záda Mácy.
18:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval Jan Tomšů (0:2).
18:31
Se štěstím dostali Honzíci míček za brankovou čáru domácích.
15:40
Váně zkusil vystřelit na blint odražený míček na středu hřiště. Střela šla vedle branky hostí.
13:47
Pacovští Honzíci předvedli krásně nacvičenou akci, po které se rozezněla tyč Štochlovy branky,
10:00
Šůs měl teď dvě dorážky na golmana hostí, Máca zatím drží nulu.
06:45
Šůs nahrával před branku na volného Stelzera, ten ale nahrávku promáchl.
04:28
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek z trestného střílení (0:1).
04:28
Hráč hostí se ocitl sám před domácí brankou, Košař ho zastavil faulem a sudí nařídili trestné střílení, které soupeř proměnil.
03:50
Teď od poloviny hřiště vypálil svojí dělovou ránu Boháč, sřela byla ale zblokována.
00:30
Zápas od prvních vteřin začal velice z vysokého tempa.
00:01
Dobrý den, ahoj, vítám Vás na druhém domácím zápase FBC Rokycany VS Pacovští Honzíci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Martin Zadražil, Tomáš Krátoška, Tomáš Voldřich, Zdeněk Zajíc, Adam Škoda
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: David Kozelka, Jakub Svejkovský, Martin Štván, Jakub Košař, Denis Vitouš