2:3
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC Mohelnice 2:3
54. Marek Žaloudek, 58. Michal Beránek - 46. Adam Navrátil, 47. Adam Navrátil, 58. Adam Navrátil; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: David Navrkal 28 - Jan Hampl 29; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:3;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Až se naučíme plnit pokyny, které si v šatně řekneme, určitě se nám bude vyhrávat snáze. Jinak vydřené 3 body, jsme za ně rádi. Děkujeme rozhodčím a soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Dobře odehraná hra a k lepšímu výsledku nám chybělo lepší zakončení. Děkujeme soupeři
59:49
Domácí hráči jdou do šesti.
59:48
Timeout SK Jihlava
57:17
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Vít Zápotočný (2:3).
57:17
Po několika šancích tu máme hned dva velmi rychlé góly. Ale stav je příznivější pro hostující celek.
57:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil bez asistence (1:3).
53:22
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Marek Žaloudek bez asistence (1:2).
53:22
Žaloudek po vyhraném souboji u mantinelu zavěsil a je z toho první gól pro domácí.
52:38
Tvrdá třela od Žaloudka končí pouze na hrudi hostujícího gólmana.
51:40
Jirků našel dobře volného Beránka na středu hřiště ten si bohužel pro něj nedokázal balónek v běhu zpracovat.
49:38
Hosté jsou teď docela v ráži a na domácího gólmana posílají docela dost střel.
47:33
Navrkal helmou krásně vybral dobře letící střelu.
46:42
Domácí si také vytváří přesvědčivé šance. Ty se jim ale nedaří proměňovat.
46:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Tomáš Šalda (0:2).
46:16
Uběhla nám minuta a 11 vteřin a hosté přidávají už druhý gól v dnešním duelu.
45:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Martin Kubíček (0:1).
45:05
Navrátil našel úplně osamoceného Kubíčka a ten se do úplně prázdné brány trefuje a otevírá skóre dnešního utkání.
44:28
Barimov namazal hostujícím hráčům přímo na hokejku ti však bránu netrefili.
43:38
Navrkal má dnes dobře postavenou bránu. Po dobré střele jednoho z hostujících hráčů slyšíme tyč.
43:17
Jirků v dobré příležitosti. Jeho střela však byla tečovaná mimo ohroženi hostující brány.
41:16
Rozhodčí nyní po výhodě neuznal gól hostujícího družstva. Stav tedy zůstává stále 0:0
40:21
Ani tato přesilová hra neotevřela skóre dnešního zápasu.
40:01
Domácí mají k dispozici ještě 20 vteřin přesilové hry.
40:00
40:00
39:59
Domácí se snaží kombinovat, ale čas se krátí a konec třetiny je tu.
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 10 Hosté: 19
39:06
Krásný výkop nyní předvedl domácí gólman Navrkal.
38:38
A domácí zde mají další výhodu přesilové hry.
38:21
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za držení.
34:47
Strejček výborně našel Štěpánka před hostující bránou a ten jen díky rychlému přesunu gólmana neotevřel dnešní skóre utkání.
34:02
Hostující gólman opět vytáhl výbornou střelu Vyskočila.
32:16
Ve hře vidíme čím dál tím více šancí na obou stranách.
30:52
Jeden z hostujících hráčů trefuje boční síť.
30:16
Hosté se stěhují do rohu k hostující bráně.
28:36
Vyskočil opět prověřil pozornost hostujícího gólmana.
27:08
Vyskočil O. vyslal překvapivou střelu z větší vzdálenosti, ale bohužel pro domácí mimo bránu.
26:52
Druhá třetina se odehrává ve větším tempu a tím přibývá i více nedovolených zákroků.
25:40
Rozhodčí se snaží výborně udržovat emoce na uzdě.
24:00
Domácí tým si výborně poradil s dvojitým oslabením a v podstatě nedali příliš velkou šanci hostujícím hráčům.
23:43
Navrkal předvádí další výborný zákrok.
23:00
První střela v přesilové hře na kterou si sáhl domácí gólman Navrkal.
22:48
Domácí ale výborně nátlaku odolávají.
22:20
Hostující tým má necelé 2 minuty přesilovou hru 5 na 3. Uvidíme jak se s tím poperou.
21:57
Vyloučen hráč Václav Štěpánek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:45
Vyloučen hráč Ondřej Vyskočil družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
20:01
Začíná nám druhá třetina a domácí ji zahajují v převaze.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 11 Hosté: 8
19:17
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:17
Domácí tým si na konec první třetiny ještě vyzkouší přesilovou hru.
18:54
Domácí mají hru pod kontrolou.
17:40
Hostující gólman zachránil svůj tým před inkasováním první branky.
15:14
Přesilovková formace hostujícího týmu doposud nepředvedla žádnou lepší akci.
14:38
Domácí přežili oslabení a v podstatě soupeře do ničeho nepustili.
14:37
Vyloučen hráč Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:20
Hostující obrana na středu hřiště výborně překazila rozjetý útok domácích.
13:01
Horský hledal volné Vyskočila, ten ale však jeho nahrávku nedoběhl a dostává se pouze za branku soupeře.
10:45
Strejček se ocitl ve výhodné pozici ze které se mu podařilo zakončit. Gólman tuto střelu ale vyráží a hosté se dostávají na balónek.
10:01
Domácí mají více ze hry.
08:22
Domácí obrana blokuje všechny pokusy hostujících hráčů.
07:08
Hosté zatím pouze obstřelují domácí bránu.
05:45
K vidění jsou už i první nedovolené zákroky ze strany domácích.
03:00
Ani jeden z celků se zatím nepouští do žádných větších akcí.
02:11
Začátek zápasu v pomalejším tempu.
01:20
Domácí hráči se dostali k první střele, která nijak zvlášť neohrozila hostujícího gólmana.
00:42
Domácí zatím v poklidu rozehrávají na své obranné polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Tomáš Šalda, Adam Navrátil, Tomáš Novotný, Michal Vaněk, Martin Kubíček
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Barimov, Michal Strejček, Václav Štěpánek, Michal Beránek, Vít Jirků