2:1
3:5
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:8
8. Štěpán Martinec, 20. Tomáš Langer, 28. Patrik Jurco, 37. Tomáš Langer, 42. Petr Minář, 47. Tomáš Martinásek, 53. Jan Machatý - 9. František Majvald, 9. Maxim Kubelka, 37. Jan Skalický, 41. Ondřej Pokorný, 53. Vojtěch Náhlík, 54. Jan Skalický, 54. František Majvald, 60. František Majvald; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Vojtěch Typl 18 - Daniel Jiruška 24; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra FBC LETOHRAD Orel Orlice: Dnešní Corona-derby jsme potřebovali za každou cenu vyhrát a to se povedlo. Nicméně vyhrál ten šťastnější, nikoliv lepší. Soupeři děkujeme za fér utkání. Přejeme co nejkratší pauzu a brzy na viděnou.
59:59
Komentář trenéra FbK Orlicko-Třebovsko: I bez sedmi hráčů základní sestavy jsme předvedli slušný výkon. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Soupeř těžil zejména z rychlých protiútoků a z rozdílovosti Honzi Skalického. Děkujeme soupeři za zápas.
59:48
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Jan Machatý.
59:30
Hosté využili přesilovou hru a zřejmě šlo o rozhodující branku utkání..
59:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Vojtěch Náhlík (7:8).
58:58
Jurco ohrozil brankáře hostí ve vlastním oslabení.
57:47
Typl teď podržel svůj tým parádním zákrokem.
57:35
Vyloučen hráč David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
56:21
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
56:21
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
54:16
Hosté dokázali dvakrát skórovat ve vlastním oslabení a srovnávají tak stav utkání.
53:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (7:7).
53:28
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (7:6).
53:18
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval František Majvald (7:5).
52:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý bez asistence (7:4).
51:50
Přesilová hra bez využití. Hra se nám přiostřuje.
50:28
Hosté střílejí branku, ta však neplatí kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
49:50
Hosté mají výhodu přesilové hry 5 na 3. Uvidíme zda promění.
49:47
Vyloučen hráč Pavel Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:33
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
46:25
Martinásek do prázdné brány zvyšuje na 6:4
46:24
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
46:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Matěj Tesař (6:4).
46:14
Jistý zákrok Jirušky.
45:29
Hráč hostí se ocitl před Typlem sám, netrefil.
44:56
Kapoun v obrovské šanci, bohužel tyčka.
44:25
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
44:00
Zlesák s Langerem předvedli neskutečnou akci, bohužel bez gólu.
41:55
Svůj premiérový gól za muže střílí junior Petr Minář a dostává tak domácí opět do vedení.
41:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Patrik Jurco (5:4).
40:40
Krátce po začátku třetí třetiny hosté srovnávají,
40:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný bez asistence (4:4).
40:00
40:00
39:32
Typl předvedl jistý zákrok u své levé tyčky.
36:44
Netrvalo to dlouho a kolegové z trestné lavice snižují skóre.
36:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Vojtěch Náhlík (4:3).
36:36
Standardní situaci proměňuje Langer po nahrávce Zlesáka. Domácí odskakují na rozdíl dvou branek
36:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Dominik Zlesák (4:2).
33:30
Vaněk po souboji přišel o brýle i hokejku, brankář hostí mu pohotově pomohl.
29:02
Střela hostí prošla přes půlku hřiště, tam ji však zastavila branková konstrukce.
27:25
Domácí využili přesilové hry a zvyšují na 3:2.
27:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Tomáš Langer (3:2).
27:00
Domácí získávají vekou výhodu ve formě přesilové hry 5 na 3.
26:37
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
25:41
Vyloučen hráč Vojtěch Náhlík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání.
24:25
Tesař ohrozil branku Letohradu, ale neproměnil.
23:48
Hráč domácích s číslem 33 málem přišel o svou krásku.
22:15
Ani jeden z týmů si nedokáže udržet souvislý tlak na útočné polovině.
20:00
20:00
19:44
Po krásné přihrávce od Kapouna srovnává Langer na 2:2.
19:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Štěpán Kapoun (2:2).
17:20
Hráči domácích jsou z větší části na balónku ovšem bránu hostí neohrozili.
12:22
Domácí úspěšně zvládli oslabení.
12:10
Langer předvedl velkolepý nástup na hřiště v podobě kotrmelce.
10:21
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:58
Hosté se rychle dostávají do dvoubrankového vedení.
08:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (1:2).
08:36
07:40
Šťastným gólem se domácí tým dostává do vedení.
07:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Martinec, asistoval David Čížek (1:0).
06:07
Hosté ohrozili branku domácích.
03:10
Langer ani po třetí dorážce neproměnil.
02:00
Minář po zisku balónku ohrozil branku hostí.
01:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Vojtěch Náhlík, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Vojtěch Marek
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Vojtěch Typl; hráči v poli: Jan Machatý, Vojtěch Kolomý, Patrik Jurco, Tadeáš Vaněk, Petr Minář