4:2
1:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBK Atlas Blansko 7:5
14. Petr Listík, 20. Šimon Špaček, 27. Martin Hampl, 34. Štěpán Bochníček, 35. Jan Novotný, 37. Martin Zelený, 59. Tomáš Pešl - 15. Marek Hrazdíra, 18. Lukáš Kučera, 18. Dominik Janík, 26. Vojtěch Fedra, 38. Lukáš Kučera; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3 + Daniel Žilka OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Hetfleisch 16 - David Tenora 36; po třetinách: 2:3, 4:2, 1:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 11, FBK Atlas Blansko - 6
60:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 43, FBK Atlas Blansko - 21
60:00
Ohlasy po zápase: FBC Kutná Hora - Luboš Rauer: Slovy klasika - No konečně! Perfektní výkon od začátku do konce a přišla zasloužená výhra. Děkujeme fanouškům u přijímačů v domácnosti, soupeři přejeme šťastnou cestu domů a společně s rozhodčími jim děkujeme za utkání. PS: Doufáme, že nařízení pana plukovníka nám vrátí florbal zpět do hal co nejdříve.
60:00
Ohlasy po zápase: FBK Atlas Blansko - David Tenora: Dvě třetiny jsme byli horším týmem, což se podepsalo i na výsledku. Třetí třetinu jsme se snažili dostat do zápasu, ale soupeř dobře bránil. Jsme rádi za tento zápas, krásnou halu, krásné město a děkujeme soupeři za utkání a doufám, že se ještě uvidíme.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
59:05
Hosté to ještě zkouší bez brankáře.
59:00
Poslední minuta.
58:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Tomáš Pešl bez asistence (7:5).
58:25
GÓL! Pešl se prosmýkl mezi hostujícími obránci a pověsil to krásně pod horní tyčku.
57:30
Domácí kapitán se zjevil sám před hostující brankou, ale backhandem míček vůbec netrefil.
57:00
Tři minuty do konce třetí třetiny.
55:05
Obě lavičky se povzbuzují navzájem. Nejvíce slyšet jsou hlavně domácí, všichni jsou na nohou.
54:00
Před námi je ještě pár divokých a dramatických minut.
53:19
Rozhodčí musí uklidňovat vášně a volají si k sobě oba kapitány.
52:47
Domácí sehráli úspěšné oslabení.
52:12
Blansko si vytváří v přesilovce solidní střelecké pozice.
51:34
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Lukáš Kučera.
51:34
Kučera nevymíchal domácího brankáře a ten drží svůj tým.
51:30
Nájezd i pro hosty. Domácí zahráli v malém brankovišti.
50:47
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
50:27
Ruka rozhodčího nahoře, hosté hrají ve výhodě.
50:10
Po celý zápas můžeme vidět ofenzivní florbal plný šancí. Hráči jsou neúnavní.
49:00
Standartní situace z hranice velkého brankoviště pro domácí tým. Staňo našel pouze připraveného Tenora.
48:45
Zelený se ocitl sám před brankou hostí, nadvakrát brankáře soupeře nepřekonal.
47:32
Žilka se při přerušení vrací z trestné lavice, kde si odseděl osobní trest za nesportovní chování.
46:00
Domácí postavili obranný blok a hosté se neprosadili.
44:40
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Šimon Špaček.
44:40
Špaček napodruhé v zápase neuspěl, jeho kličku Tenora vystihl.
44:39
Staňo utekl v oslabení a byl u toho faulován, další nájezd pro domácí tým.
44:00
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
44:00
Zdá se, že rozhodčí sečetli domácím předchozí menší fauly a Chalupa si odsedí dvouminutový trest za sekání.
42:50
Janík se prodral až ke střele, míček netrefil ideálně a ten letěl vysoko nad branku.
40:34
Vypadá to, že i ve třetí třetině budeme pokračovat ve vysokém tempu.
38:30
Hosté ožili po vstřelené brance a snaží se o vyrovnání.
37:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Patrik Crla (6:5).
36:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Jiří Petrásek (6:4).
36:54
GÓL! Petráskovu střelu usměrnil Zelený za záda Tenora a domácí využívají početní výhodu.
36:04
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
36:04
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest.
35:50
Obětavý skok Tvrdíka zastavuje další slibně se rozjíždějící akci soupeře.
35:20
Petrásek sbírá důležité body v obraně. Další vydařený blok
34:49
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Novotný, asistoval Tomáš Pešl (5:4).
34:49
GÓL! Novotný si seběhl na přihrávku Pešla a dává vedoucí branku svého týmu.
34:40
Domácí jsou plný elánu a rozjíždí další útočnou akci.
33:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Štěpán Bochníček, asistoval Jan Martínek (4:4).
33:12
GÓL! Chvilku po skončení početní výhody vymyslel Martínek gólovou přihrávku pro Štěpána Bochníčka a je srovnáno!
32:20
Blansko je kompletní.
32:05
Špačkův pokus od mantinelu končí mimo hřiště.
31:40
Domácí střídají a na hřiště jde druhá formace.
30:50
Vojtěch jako režisér na vrcholu přesilovkové formace zatím rozdává jednu přihrávku za druhou.
30:20
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:19
Domácí si vyzkouší první přesilovou hru zápasu.
27:59
Na hřišti přibývá více osobních soubojů.
27:20
I ve druhé třetině žádný z týmů na své aktivitě neubral.
26:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jan Martínek (3:4).
26:01
GÓL! Odpověď přichází záhy. Hamplova pumelice končí v síti. Domácí jsou opět na dostřel.
25:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (2:4).
25:31
Střela Fedry se otřela o horní tyčku a Blansko vede o dvě branky.
25:00
Na středu hřiště volný Listík, Tenora má další zásah
24:16
Dvě šance, po jedné na obou stranách. Stále 2:3
22:30
Chalupa v nadějné příležitosti, ale brankář hostí opět na svém místě.
22:20
Petrásek se vykličkoval až do zakončení, Tenora ramenem vyráží.
21:48
Patálie v domácí obraně hasí Hetfleisch.
21:00
Tvrdíkovi se otevřel prostor, dlouho se nerozmýšlel a vypálil jedovatou bombu, obrana Blanska připravena a pokus zablokovala.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 15, FBK Atlas Blansko - 7
20:00
19:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček z trestného střílení (2:3).
19:35
GÓL! Špaček si vychutnal brankáře soupeře a snižuje na rozdíl jediné branky.
19:34
Chalupa při střele zastaven nedovoleně a domácí pojedou trestné střílení.
18:11
Novotný se objevil v dobré pozici, selhalo ho ale zpracování.
17:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval František Forbelský (1:3).
17:49
Míček prošel spletitou cestou až do branky, Janík ihned navyšuje vedení hostujícího týmu.
17:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Daniel Žilka (1:2).
17:20
Kučera se otočil a střelou do horního růžku domácí branky posílá svůj tým do vedení.
15:58
Dorážka Spurného neprošla do cílové stanice.
14:47
V první části se hraje florbal ve svižném tempu.
14:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Jiří Kroutil (1:1).
14:12
Odpověď přichází velmi brzo. Osamocený Hrazdíra neměl žádné problémy uklidit míček do odkryté klece. Je vyrovnáno 1:1
13:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Šimon Špaček (1:0).
13:18
GÓL! Listík se vymotal ke střele, kterou náramně uklidil pod horní tyčku. Domácí vedou 1:0
13:00
V těchto vteřinách jsou střelecky aktivnější domácí.
12:12
Š. Bochníčkovi sjel míček z čepele, z následné dorážky trefuje Pešl pouze brankovou konstrukci.
11:40
S dalekonosnou střelou neměl Hetfleisch výraznější problémy.
11:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:58
Listík kombinoval s Petráskem do prázdné, Petráskovi na poslední chvíli přeskočil míček přes čepel a skóre se nemění.
09:45
Chalupa s Listíkem řádí na útočné polovině. Už tomu schází pouze gól.
09:14
Hampl vyhazuje a Blansko se chystá do dalšího útoku.
08:45
Spurný namazal soupeři a brejk zakončil Fedra střelou nad branku.
08:23
Listík v další super šanci, Tenora vytahuje ramenem nad branku.
07:00
Hampl vyslal Martínka do šance, Tenora má důležitý zákrok.
05:40
Kučera orazítkoval tyč domácí branky.
05:00
Misky vah se převážily a nyní jsou častěji v útočném pásmu domácí hráči.
04:35
Rychle rozehraná standartní situace a Listík minul branku soupeře.
04:12
Hrajeme zatím ve velkém tempu.
03:30
První střelu domácího týmu obstaral Pešl, našel však jenom náruč brankáře soupeře.
03:10
Blansko je v úvodu aktivnější.
02:00
Hrazdíra byl v dobré šanci, Hetfleisch chytá.
01:20
První ohrožení si připravili hosté. Tři nadějně rodící se akce ale včas zastavila domácí obrana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Daniel Žilka, Petr Staněk, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Petr Hetfleisch; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Šimon Špaček, Lukáš Staňo, Jakub Jedlička
00:00
Hezký večer ze sportovní haly Klimešky v Kutné Hoře. Vítáme Vás u textového online přenosu ze zápasu 5. kola mužské Divize, ve kterém domácí FBC Kutná Hora poměří síly s nováčkem FBK Atlas Blansko.