3:2
0:3
- : -

Asper Šumperk - FBC ZŠ Uničov 7:5
8. Daniel Venouš, 15. Jiří Trávníček, 18. Ondřej Mrázek, 20. Jan Mannl, 32. Daniel Venouš, 34. Ondřej Mrázek, 35. Matěj Mondek - 28. Jakub Zámečník, 39. Jakub Zámečník, 42. Josef Veselík, 48. Zdeněk Marčon, 60. Josef Veselík; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Jan Hublar 4, Adam Doušek 14; po třetinách: 4:0, 3:2, 0:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Šumperk 7, Uničov 9
60:00
Petr Matěj, trenér Šumperka: "Zbytečně jsme si zkomplikovali život špatným vstupem do třetí třetiny, byť jsme do té doby jsme byli jasně lepší. Důležité jsou ale 3 body a ty máme my. Děkuji soupeři za fér utkání a našim super divákům a věřím, že se na hale brzy zase uvidíme. Mám toho na srdci tolik, že více komentovat nebudu. Pěkný večer všem."
60:00
Lukáš Jemelka, trenér Uničova: "Dneska rozhodl začátek zápasu, kde jsme měli pár dobrých šancí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř nás potrestal kvalitou. Díky za zápas."
60:00
59:35
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jakub Zámečník (7:5).
59:35
Uničov ještě upravuje na 7:5, to je ovšem konečná
59:01
Minuta do konce a Uničov hraje šest na čtyři
58:06
Vyloučen hráč Petr Matěj družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry.
57:44
Timeout FBC ZŠ Uničov
57:44
Hosté jdou do šesti
55:56
Asper v přesilovce akce překombinovával, střela přišla jen třikrát, a na to, že šumperští hráli celou dobu u soupeře, nebyla tato přesilovka ze strany proměněných akcí dobrá
53:56
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
50:39
Tato přesilovka nebyla zahrána moc dobře z pohledu hostí, Asper měl tři gólové šance a Uničov byl spíše na své polovině
49:03
Samostatného úniku nevyužil Jindřich Kamler
48:39
Timeout Asper Šumperk
48:39
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
47:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Adam Čundrle (7:4).
41:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Daniel Zmrzlý (7:3).
41:37
Střela Zmrzlého a doklepávačka Veselíka znamená snížení stavu utkání
40:28
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Šumperk 9, Uničov 10
40:00
Podle počtu střel ve druhé části lze usuzovat, že Uničov se po moc nepovedené první třetině zlepšil, a je to tak, dva góly a šance, které zůstaly neproměněny, nesmíme, ale nesmíme zapomenout na domácí tým, jenž dal tři branky a neproměněných šancí bylo také dost
40:00
38:18
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Josef Veselík (7:2).
38:18
Stejní autoři jako u první branky hostí, standartní situaci využil po rychlé rozehrávce Jakub Zámečník
34:57
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek bez asistence (7:1).
34:57
Střela ze samostatného úniku Matěje Mondeka byla nekompromisně proměněna
33:05
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Vařeka (6:1).
33:05
Tento gól měl stejný přívlastek jako odraz, který mu předcházel, a to kuriózní. Míček se odrazil od bránícího hráče a Mrázek pak už jen doklepl míček do prázdné brány
31:45
I Adam Doušek se dočkal inkasovaného gólu, který dal střelec první branky Daniel Venouš
31:42
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (5:1).
31:35
Power brake kvůli fotbalovému skluzu Ondřeje Sitty na uničoského útočníka
27:54
27:54
Snížení stavu na 4:1 střelou ze střední vzdálenosti putuje z hole Jakuba Zámečníka
26:19
Mohli jsme sledovat jedovatější akci hostí, jež alespoň prověřila šumperského brankáře
23:45
Dobré sólo uničovské sedmičky, Zdeňka Marčoně, končí jeho střelou, kterou lupe Byvan
20:00
V první hrací části jsme měli možnost sledovat nemastnou neslanou hru hostí, a naopak strážce svatyně se pořádně zapotil, když byl nucen čtyřikrát sbírat míčky své ze své sítě, konkrétně po brankách Venouše, Trávníčka, Mrázka a Mannla
20:00
19:53
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Daniel Venouš (4:0).
19:53
Mannlova střela ze zátahu upravuje skóre na 4:0
17:22
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Šíma (3:0).
17:22
Mrázkova táhlá střela opět ze středu končí v síti
16:18
Vyloučen hráč Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
15:30
Šumperku rozhodčí ponechali výhodu, proto domácí kombinují v šesti
14:41
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (2:0).
14:41
Další kombinace asperáků končí střelou ze středu Trávníčka po přihrávce Mrázka
10:35
V převaze je domácí tým, jenž kombinuje na útočné polovině uničovských
09:20
Obrovskou šanci, která vyplynula z výborně zahrané brejkové situace, neproměnil do odkryté brány Jan Mannl
07:27
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (1:0).
07:27
Daniel Venouš využil své rychlé nohy a otevírá skóre utkání střelou do brány, kde byl jen nepřipravený brankář Hublar
05:46
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
04:55
Venoušův výběh na střed z rohu hřiště skončil nepřesnou střelou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Daniel Zmrzlý, Josef Veselík, Jakub Zámečník, Lukáš Chuděj
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Michal Vařeka