5:3
0:3
1:0

SK Domaslavice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 7:6p
16. Radek Jantoš, 21. Adam Langer, 21. Michal Starostka, 29. Michal Starostka, 35. Vojtěch Peterek, 37. Filip Górny, 61. Radek Jantoš - 22. Lukáš Böhm, 37. Adam Polách, 39. Petr Hrňa, 46. Petr Káňa, 53. Lukáš Böhm, 56. Adam Soudil; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sasín; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 14 - Jakub Kutěj 31; po třetinách: 1:0, 5:3, 0:3, 1:0;
60:13
60:14
komentář trenéra hostů: jsme rádi, že se nám konečně podařilo bodovat a hlavně za ten obrat z 1:6, že jsme dokázali srovnat, zápas to byl hodně zajímavý, hodně náročný, myslím si, že oba týmy mohou být nakonec spokojeni a děkujeme domácím za zápas a přejeme štěstí do dalších zápasů
60:14
komentář trenéra domácích: Nevíme, kdy zas uvidíme diváky v hale, tak jsme jim ještě stačili ukázat, jaké zvraty nebo zkraty ve florbale přicházejí. V rozhodujících chvílích jsme nebyli schopni rozhodnout, za stavu 6:1 začali hrát na sebe. Soupeř si bod zasloužil. Děkujeme za zápas, děkujeme divákům, že s námi vydrželi do konce.
60:13
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radek Jantoš bez asistence (7:6).
60:13
Jantoš rychle ukončuje prodloužení zápasu a SKD tak vítězí nad TJ Sokol Frenštát p.R.
59:19
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil Tomáš Milerský.
59:19
Starostka utekl hostující obraně a byl faulován, uvidíme trestné střílení
57:53
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
57:52
Gorný je nachápavě posílán na trestnou lavici za hrubost, kterou "svět neviděl"
56:45
Frenštát ožívá a snaží se zápas převrátit na svou stranu
55:36
... a máme srovnáno, Soudil po přihrávce Káňi skóruje
55:35
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Soudil, asistoval Petr Káňa (6:6).
55:00
SKD začínají být nervózní a chybičky začíná Frenštát využívat, naštěstí Szczypka drží
54:07
Jantoš prověřuje pozornost hostujícího golmana z půlky, ten chytá
52:36
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Robin Pavelka (6:5).
52:36
hosté využívají zvýhodněnou hru a snižují stav skóre
51:42
Vyloučen hráč Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:24
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa bez asistence (6:4).
40:21
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:57
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Hrňa, asistoval Marek Štěpán (6:3).
38:50
Gorný projíždí hřištěm jak mezi kužely a zakončuje, bohužel neplatně
36:54
po přihrávce Karbana proměňuje Polách a snižuje stav utkání na 6:2
36:53
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval Michal Karban (6:2).
36:29
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Lukáš Skulina (6:1).
36:29
domácí navyšují stav, kdy po přihrávce Skuliny projel Gorný obranou hostů a zakončuje
34:59
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (5:1).
34:59
domácí drží hosty pod tlakem a vyplácí se to, Lager křížem nachází Peterka a ten se nemýlí
33:56
Langer po pravém křídle chtěl přihrát Peterkovi do dobré šance, obrana hostů byla proti
32:27
Skulina zkoušel najít Milerského před odkrytou bránou hostů, bohužel, nevyšlo
29:15
hosté se však nevzdávají a snaží se s tím něco udělat, obrana SKD je ale k ničemu nepouští
28:26
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Michal Starostka, asistoval Radek Jantoš (4:1).
28:26
rychle využitá přesilovka v podání SKD, kdy Starostka proměnil Jantošovou přihrávku
28:23
Vyloučen hráč Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:09
SKD 2 na 1, Kutěj chytá
26:26
Polách se cpal do brankoviště domácích, obrana ho však dostala pryč od svého golmana
21:11
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm bez asistence (3:1).
20:55
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Michal Starostka, asistoval David Beneš (3:0).
20:36
Vyloučen hráč Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
20:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Radek Jantoš (2:0).
20:25
domácí naskočili ve vysokém tempu a to se vyplácí, kdy "od modré" střílenou přihrávkou Jantoš nastřeluje a Lager dává do skoro prázdné brány
20:05
začala nám druhá třetina zápasu mezi SK Domaslavice a TJ Sokol Frenštát p.R.
20:00
20:00
19:59
střely po první třetině: SK Domaslavice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 12:4
19:53
v posledních sekundách první části měli domácí ještě možnost navýšit stav ze standardky, Langer ale netrefil
18:33
Gorný v dobré šanci, bohužel neproměnil
15:45
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. se hned snaží se situací něco udělat, avšak bez úspěchu
15:30
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Zaslavskij (1:0).
15:30
a máme tady otevření skóre v prospěch domácího týmu SKD, kdy po příhrávce Lukáše Z. vypustil tahanou střelu Radek Jantoš a trefuje zařízení soupeře, 1:0